Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 1779Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Witam, kupiłam szafę Miro 250cm szeroką i komodę z tej samej serii. Są piękne, choć złożenie ich wymagało całego dnia i dwóch siłaczy. Bardzo pojemne i efektowne. Szczerze polecam, u mnie zniknęły upychane po kątach różności i przydasie. W szafie, przy dwuipółmetrowej długości są dwie rozdzielone przestrzenie, jedną przeznaczyłam na schowek a'la pawlacz, drugą na właściwą szafę. Miejsca bardzo dużo, a co najważniejsze nie przytłaczają swoją wielkością. Lustrzane skrzydło szafy (przesuwane drzwi) robi swoje. Mam pokój 3,65 / 375 i nie jest wreszcie zagracony, Jest cały w Abrze ( rogówka też z Abry).

Rogówka zle wykonana nie trzyma sie żadnych wymiarów podanych przez was ;ub producenta,szczególnie sam róg narożnika,niedość że nie posiada wymiarów to jest nie symetrycznie wykonana do pozostałości i widok wizualny jest żenujący,co do transportu i odbioru ze sklepu też pozostawia wiele do życzenia,obsługo nie miła,dokumenty odbioru podsuwają do podpisy przed sprawdzeniem zakupionego mebla,akurat moja cześć narożnika czyli dwójka była uszkoczona płyta w skrzyni,mianowicie dziura na piesc ,reklamować nie ma jak bo podpisałem papiery odbioru ze wszystko jest ok,a kłucić ze sprzedawca juz nie miałem siły bo do niego żadna argumentacja nie docierała,z racji tego ze sam jestem Stolarzem Meblowym to na własny koszt zakupiem białą płytę pliśniową i wymieniłem w w/w dwójce płyte w skrzyni,nastepnie otwory wykonane do mocowania śrub też nie hlujnie wykonane ,zle wytrasowane i porozwiercane tak ze dołączone podkładki w zestawie przechodziły na wylot,zkolei musiałem zrobic wstawki w w/w otwory i na nowo wykonać wiercenia otworów by dopasowac śruby,wracajac do w/w rogu zestawu ze wzgledu ze nie trzymam wymiarów podanych przez was i producenta musiałem go rozkrecic czyli powyciagać zszywki i zdjac materiał nastepnie rozebrać konstrukcje co było nie łatwe bo nie zastosowano żadnych śrub tylko zszywki długości 5cm by w/w element wniesc do pokoju bo w standardowe drzwi 80 sie nie miescił, nastepnie w docelowym pomieszczeniu dokonac ponownego montazu,co udało sie idealnie,ale z racji tego ze brak wymiaru i jest nie symetryczne to po wejsciu do pomieszczenia patrzac na mebel to powinno byc wszystko w jednej lini i na jednej wysokosci,a efekt jest taki ze sam rog rogówki wystaje o 5 cm powyzej całego mebla i psuje efekt wizualny z kolei czesc (Trujka) nie jest w lini z czescia (Dwójka) 3cm wyzsze i jak sie patrzy na mebel to serce sie kraje co ta za badziew,co do dodatkow to super jest 6 poduszek,ale mozna było do tego dołaczyć zamki by szło to sciagac i co jakiś czas przeprac,no niestety sam dokupiłem zamki i zleciłem krawcowej wszycie,efekt jest zadawalajacy ,podsumowanie końcowe,z całego mebla po drobnej korekcie to jestem zadowolony tylko z w/w 6 poduszek,nikomu nie polece i nie polecam zakupów w waszych placówkach,co już zaznaczyłem na licznych forach i w kilkudziesieciu komentarzach,Pozdrawiam zawiedziony Klient Krzysztof Furtak

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Bardzo długi czas oczekiwania, w porównaniu z szacowanym czasem przy produkcie. Warto to aktualizować lub usunąć taką informację i onformować indywidualnie po zamówieniu, bo wprowadza w błąd.
Zakupiłem komplet mebli do salonu, przez internet. Zgodnie ze stroną, czas realizacji 20 dni. Tego samego dnia, dostaje telefon, że zamówienie będzie zrealizowane za 3 miesiące. Przystałem na to. Po miesiącu dostaje telefon, że meble są gotowe do dostarczenia. No dobra, myślę sobie fajnie, że już są. Po rozpakowaniu mebli, nie zgadza mi się kolor narożnika. Napisałem do sklepu internetowego, oni przekazali sprawę do sklepu, który mnie obsługuje. Po godzinie telefon, rzeczowa rozmowa, wysyłam dodatkowe zdjęcia i czekam. Nie wiem, czy bym się na cokolwiek doczekał, gdybym sam nie dzwonił, ale w końcu grożąc zwrotem całego towaru, pracownik sklepu przyjechał z próbnikami. Rozmowa rzeczowa, brak kompromisu. Jednak pomimo różnic narożnik pasuje do reszty, więc decyduje się zamknąć temat.
czasami zdarzają sie pomyłki, ale sklep dokłada wszelkich starań by załatwić sprawę na kożyść klienta
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że udało się załatwić sprawę bez komplikacji. Pozdrawiamy!
Mocowanie boków do kanapy jest niedopracowane. Szpilki się obracają i nie mocują elementów ,lecz wkręcają nakrętki. W głębi jest mało miejsca na obrót klucza. Musi być specjalna krótka grzechotka. Aby mocowanie było efektywne trzeba zastosować dodatkowe kontrujące nakrętki i mieć dodatkowy drugi klucz.
zakup dokonany tylko uwaga towar żle zabezpieczony do transportui poobcierana była powłoka lakierowa około 5 cm kwadratowych mi to bardzo nie przeszkadza ale ktoś inny nie odebrał by w takim stanie tego towaru
Biurko typowo niskobudżetowe. Płyta 16mm. Jedna część blatu źle docieta wymagała indywidualnej poprawki. Wysyłka trochę trwała
Jakość obsługi oraz solidne meble. Można by poprawić godziny wydawania towaru z magazynu do 17 i bez soboty jest kłopotliwe.
Dziękujemy za opinię :)
Szafa super, niestety 2 elementy uszkodzone i musiała być reklamacja trochę to trwało ale ostatecznie wszystko w porządku.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za opinię, będziemy kłaść nacisk na ten aspekt. Pozdrawiamy!
Dostawa trwała zbyt długo.Od momentu zamówienia do otrzymania ponad 3 tygodnie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, na stronie mamy podane różne czasy realizacji, w zależności od wybranego produktu. Mamy nadzieję, że przy realizacji następnego zamówienia będą Państwo w 100% zadowoleni :)
Produkt zgodny z oczekiwaniami , ale realizacja zamówienia koszmarnie długa .
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy otrzymali Państwo już swój towar? Jeśli nie - bardzo prosimy o kontakt pod adresem: e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i krótkim pytaniem - postaramy się szybko wyjaśnić sprawę :)
obsługa sklepu w Piszu i transort
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłaną opinię :)
Ładna kanapa, póki co sprawuje się bez zarzutu. Trochę długi czas dostawy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o podanie numeru zamówienia w celu weryfikacji czy zamówienie zostało dostarczone w czasie podanym jak na stronie internetowej. Każdy z produktów ma przypisany indywidualny czas realizacji widoczny na stronie.
Basen zgodny z opisem. Czas oczekiwania na produkt bardzo długi.
Mebelki Titto bardzo ładne.W sam raz do pokoju chłopca
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłaną opinię :)
żeby czytelniejsza była instrukcja składania
Okres oczekiwania na dostawę był zbyt długi.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Staramy się maksymalnie skrócić czasy doręczeń towarów ale niestety nie zawsze jest to możliwe. Pozdrawiamy :)
Zbyt długi czas oczekiwania na dostawę
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy otrzymali już Państwo zamówiony towar? W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: e-sklep@abraonline.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru zamówienia.
Długi czas oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy zakup został już sfinalizowany? Jeśli nie prosimy o kontakt na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia.