Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 1888Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Sklep i produkty oceniam dobrze, ale dostawa to porażka. Zostało mi przywiezione drewniane łóżko piętrowe i zostawione pod drzwiami klatki. Dostawca "łaskawie" dowiózł mi je wózkiem pod samą klatkę po czym powiedział, że dostawa nie obejmuje wniesienia. Dodam, że zapłaciłam maksymalną kwotę za transport - 150 zł. W ten oto sposób zostałam pod klatką sama z wielką paczką ważącą więcej niż ja zmuszona prosić o pomoc nieznajomych ludzi. Ta sytuacja zaważyła na tym, że w przyszłości nie skorzystam ze sklepu Abra, choć produkty mają tanie i dobre, a większość mebli kupiłam właśnie tam.

Rogówka zle wykonana nie trzyma sie żadnych wymiarów podanych przez was ;ub producenta,szczególnie sam róg narożnika,niedość że nie posiada wymiarów to jest nie symetrycznie wykonana do pozostałości i widok wizualny jest żenujący,co do transportu i odbioru ze sklepu też pozostawia wiele do życzenia,obsługo nie miła,dokumenty odbioru podsuwają do podpisy przed sprawdzeniem zakupionego mebla,akurat moja cześć narożnika czyli dwójka była uszkoczona płyta w skrzyni,mianowicie dziura na piesc ,reklamować nie ma jak bo podpisałem papiery odbioru ze wszystko jest ok,a kłucić ze sprzedawca juz nie miałem siły bo do niego żadna argumentacja nie docierała,z racji tego ze sam jestem Stolarzem Meblowym to na własny koszt zakupiem białą płytę pliśniową i wymieniłem w w/w dwójce płyte w skrzyni,nastepnie otwory wykonane do mocowania śrub też nie hlujnie wykonane ,zle wytrasowane i porozwiercane tak ze dołączone podkładki w zestawie przechodziły na wylot,zkolei musiałem zrobic wstawki w w/w otwory i na nowo wykonać wiercenia otworów by dopasowac śruby,wracajac do w/w rogu zestawu ze wzgledu ze nie trzymam wymiarów podanych przez was i producenta musiałem go rozkrecic czyli powyciagać zszywki i zdjac materiał nastepnie rozebrać konstrukcje co było nie łatwe bo nie zastosowano żadnych śrub tylko zszywki długości 5cm by w/w element wniesc do pokoju bo w standardowe drzwi 80 sie nie miescił, nastepnie w docelowym pomieszczeniu dokonac ponownego montazu,co udało sie idealnie,ale z racji tego ze brak wymiaru i jest nie symetryczne to po wejsciu do pomieszczenia patrzac na mebel to powinno byc wszystko w jednej lini i na jednej wysokosci,a efekt jest taki ze sam rog rogówki wystaje o 5 cm powyzej całego mebla i psuje efekt wizualny z kolei czesc (Trujka) nie jest w lini z czescia (Dwójka) 3cm wyzsze i jak sie patrzy na mebel to serce sie kraje co ta za badziew,co do dodatkow to super jest 6 poduszek,ale mozna było do tego dołaczyć zamki by szło to sciagac i co jakiś czas przeprac,no niestety sam dokupiłem zamki i zleciłem krawcowej wszycie,efekt jest zadawalajacy ,podsumowanie końcowe,z całego mebla po drobnej korekcie to jestem zadowolony tylko z w/w 6 poduszek,nikomu nie polece i nie polecam zakupów w waszych placówkach,co już zaznaczyłem na licznych forach i w kilkudziesieciu komentarzach,Pozdrawiam zawiedziony Klient Krzysztof Furtak

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Komunikacja klient..sprzedawca zamawiałem z zagranicy na dany adres w Katowicach....wszystko odbyło się bezproblemowo...pozdrawiam
żeby czytelniejsza była instrukcja składania
zakup dokonany tylko uwaga towar żle zabezpieczony do transportui poobcierana była powłoka lakierowa około 5 cm kwadratowych mi to bardzo nie przeszkadza ale ktoś inny nie odebrał by w takim stanie tego towaru
Zakupiłem komplet mebli do salonu, przez internet. Zgodnie ze stroną, czas realizacji 20 dni. Tego samego dnia, dostaje telefon, że zamówienie będzie zrealizowane za 3 miesiące. Przystałem na to. Po miesiącu dostaje telefon, że meble są gotowe do dostarczenia. No dobra, myślę sobie fajnie, że już są. Po rozpakowaniu mebli, nie zgadza mi się kolor narożnika. Napisałem do sklepu internetowego, oni przekazali sprawę do sklepu, który mnie obsługuje. Po godzinie telefon, rzeczowa rozmowa, wysyłam dodatkowe zdjęcia i czekam. Nie wiem, czy bym się na cokolwiek doczekał, gdybym sam nie dzwonił, ale w końcu grożąc zwrotem całego towaru, pracownik sklepu przyjechał z próbnikami. Rozmowa rzeczowa, brak kompromisu. Jednak pomimo różnic narożnik pasuje do reszty, więc decyduje się zamknąć temat.
Biurko typowo niskobudżetowe. Płyta 16mm. Jedna część blatu źle docieta wymagała indywidualnej poprawki. Wysyłka trochę trwała
Design
Mocowanie boków do kanapy jest niedopracowane. Szpilki się obracają i nie mocują elementów ,lecz wkręcają nakrętki. W głębi jest mało miejsca na obrót klucza. Musi być specjalna krótka grzechotka. Aby mocowanie było efektywne trzeba zastosować dodatkowe kontrujące nakrętki i mieć dodatkowy drugi klucz.
Bardzo długi czas oczekiwania, w porównaniu z szacowanym czasem przy produkcie. Warto to aktualizować lub usunąć taką informację i onformować indywidualnie po zamówieniu, bo wprowadza w błąd.