Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 1888Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Sklep i produkty oceniam dobrze, ale dostawa to porażka. Zostało mi przywiezione drewniane łóżko piętrowe i zostawione pod drzwiami klatki. Dostawca "łaskawie" dowiózł mi je wózkiem pod samą klatkę po czym powiedział, że dostawa nie obejmuje wniesienia. Dodam, że zapłaciłam maksymalną kwotę za transport - 150 zł. W ten oto sposób zostałam pod klatką sama z wielką paczką ważącą więcej niż ja zmuszona prosić o pomoc nieznajomych ludzi. Ta sytuacja zaważyła na tym, że w przyszłości nie skorzystam ze sklepu Abra, choć produkty mają tanie i dobre, a większość mebli kupiłam właśnie tam.

Rogówka zle wykonana nie trzyma sie żadnych wymiarów podanych przez was ;ub producenta,szczególnie sam róg narożnika,niedość że nie posiada wymiarów to jest nie symetrycznie wykonana do pozostałości i widok wizualny jest żenujący,co do transportu i odbioru ze sklepu też pozostawia wiele do życzenia,obsługo nie miła,dokumenty odbioru podsuwają do podpisy przed sprawdzeniem zakupionego mebla,akurat moja cześć narożnika czyli dwójka była uszkoczona płyta w skrzyni,mianowicie dziura na piesc ,reklamować nie ma jak bo podpisałem papiery odbioru ze wszystko jest ok,a kłucić ze sprzedawca juz nie miałem siły bo do niego żadna argumentacja nie docierała,z racji tego ze sam jestem Stolarzem Meblowym to na własny koszt zakupiem białą płytę pliśniową i wymieniłem w w/w dwójce płyte w skrzyni,nastepnie otwory wykonane do mocowania śrub też nie hlujnie wykonane ,zle wytrasowane i porozwiercane tak ze dołączone podkładki w zestawie przechodziły na wylot,zkolei musiałem zrobic wstawki w w/w otwory i na nowo wykonać wiercenia otworów by dopasowac śruby,wracajac do w/w rogu zestawu ze wzgledu ze nie trzymam wymiarów podanych przez was i producenta musiałem go rozkrecic czyli powyciagać zszywki i zdjac materiał nastepnie rozebrać konstrukcje co było nie łatwe bo nie zastosowano żadnych śrub tylko zszywki długości 5cm by w/w element wniesc do pokoju bo w standardowe drzwi 80 sie nie miescił, nastepnie w docelowym pomieszczeniu dokonac ponownego montazu,co udało sie idealnie,ale z racji tego ze brak wymiaru i jest nie symetryczne to po wejsciu do pomieszczenia patrzac na mebel to powinno byc wszystko w jednej lini i na jednej wysokosci,a efekt jest taki ze sam rog rogówki wystaje o 5 cm powyzej całego mebla i psuje efekt wizualny z kolei czesc (Trujka) nie jest w lini z czescia (Dwójka) 3cm wyzsze i jak sie patrzy na mebel to serce sie kraje co ta za badziew,co do dodatkow to super jest 6 poduszek,ale mozna było do tego dołaczyć zamki by szło to sciagac i co jakiś czas przeprac,no niestety sam dokupiłem zamki i zleciłem krawcowej wszycie,efekt jest zadawalajacy ,podsumowanie końcowe,z całego mebla po drobnej korekcie to jestem zadowolony tylko z w/w 6 poduszek,nikomu nie polece i nie polecam zakupów w waszych placówkach,co już zaznaczyłem na licznych forach i w kilkudziesieciu komentarzach,Pozdrawiam zawiedziony Klient Krzysztof Furtak

Opinie nt. sklepu Abra Meble

czasami zdarzają sie pomyłki, ale sklep dokłada wszelkich starań by załatwić sprawę na kożyść klienta
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że udało się załatwić sprawę bez komplikacji. Pozdrawiamy!
Meble prezentują sie pieknie,ale za te cene prowadnice i zawiasy powinny byc zdecydowanie z wyższej półki. samodomykające a sa zwykłe. Mebelki na rogach powinny byc dopasowane bardziej precyzyjnie.
Produkt zgodny z oczekiwaniami , ale realizacja zamówienia koszmarnie długa .
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy otrzymali Państwo już swój towar? Jeśli nie - bardzo prosimy o kontakt pod adresem: e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i krótkim pytaniem - postaramy się szybko wyjaśnić sprawę :)
Jakość obsługi oraz solidne meble. Można by poprawić godziny wydawania towaru z magazynu do 17 i bez soboty jest kłopotliwe.
Dziękujemy za opinię :)
obsługa sklepu w Piszu i transort
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłaną opinię :)
Długi czas oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy zakup został już sfinalizowany? Jeśli nie prosimy o kontakt na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia.
Ładna kanapa, póki co sprawuje się bez zarzutu. Trochę długi czas dostawy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o podanie numeru zamówienia w celu weryfikacji czy zamówienie zostało dostarczone w czasie podanym jak na stronie internetowej. Każdy z produktów ma przypisany indywidualny czas realizacji widoczny na stronie.
Dostawa trwała zbyt długo.Od momentu zamówienia do otrzymania ponad 3 tygodnie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, na stronie mamy podane różne czasy realizacji, w zależności od wybranego produktu. Mamy nadzieję, że przy realizacji następnego zamówienia będą Państwo w 100% zadowoleni :)
Mebelki Titto bardzo ładne.W sam raz do pokoju chłopca
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłaną opinię :)