Kroljewellery.pl- Logo - Opinie

Kroljewellery.plOpinie

ważny od: 25 sie 2022
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep Kroljewellery.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kroljewellery.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 25 sie 2022
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu Kroljewellery.pl

Opinie nt. sklepu Kroljewellery.pl

4 lis 2022
Hier zu einkaufen war ein sehr schönes Erlebnis! Die Besitzerin ist eine sehr nette, kompetente professionelle Frau. Alle Fragen am Telefon wurden beantwortet und alle Wunsche erfüllt!! Der Versand erfolgte sehr schnell und der Ring war liebevoll, wunderschön Verpackt, bis ins kleinste Detail! So etwas sieht man nicht oft. Ich werde hier definitiv wieder bestellen! Danke für Ihre Mühe!
6 lis 2022
Bardzo dziękuję!!!! Wszystko jest bardzo piękne!!! Produkt wysokiej jakości, Super opakowanie, szybka dostawa!!! Bardzo polecam ten sklep!!! Kupuję drugi raz, będzie trzeci.... Pozdrawiam zespół!!!!!
7 lis 2022
bardzo piękny wyrób, pasuje w 100%. Obsługa sklepu bardzo pomocna
Obsługa klienta na najwyższym poziomie, gorąco polecam.
14 lis 2022
Super obsługa i szybka realizacja zamówienia
Bransoletka przepiękna za dobrą cenę
10 lis 2022
10 lis 2022
18 paź 2022
Zamawiam produkty już po raz piąty. Wszystkie rzeczy które zakupiłem były zapakowane profesjonalne i bardzo estetycznie. Wykonanie bez zastrzeżeń jak i obsługa. W 100% mogę polecić tą firmę.
15 paź 2022
Piękne bransoletki zlote z naturalnymi kamieniami. Swietna obsługa w sklepie internetowym. Szybka wysyłka. Szkoda , ze nie ma kodów rabatowych dla przy kolejnych zamówieniach.
25 paź 2022
Zakupy w pełni udane, szybko, opakowanie odpowiednie, sam wyrób śliczny zgodny z opisem. Cena przystępna. Bardzo udane zakupy już kolejne. Napewno będą następne.
21 paź 2022
Kontakt e-mail prawidłowy. Informacje o etapach realizacji zamówienia.Dzybka wysyłka.Produkt pięknie opakowany. Bransoletka spełnia moje oczekiwania.
27 paź 2022
Uwielbiam ten sklep, przemiła obsługa, szybka wysyłka rabaty dla stałych klientów
22 paź 2022
Bogaty i nietuzinkowy asortyment a przede wszystkim przemiła obsługa. Polecam
21 paź 2022
Poraz kolejny wspaniała biżuteria , polecam
17 paź 2022
Wspaniała obsługa i pełen profesjonalizm.
28 paź 2022
Szybka obsługa. Piekne produkty.polecam.
12 paź 2022
Wszystko spranie i pięknie opakowane.