Kroljewellery.pl- Logo - Opinie

Kroljewellery.pl

Brak opinii

Nieważny

Firma Kroljewellery.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie Kroljewellery.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Złoto od wieków jest obiektem westchnień kobiet na całym świecie. Błyszczący kruszec nieodmiennie rozpala wyobraźnię i stanowi pożądany materiał w jubilerstwie m.in. z tego powodu biżuteria damska i męska złota musiała znaleźć się w asortymencie naszego sklepu z wisiorkami, pierścionkami, obrączkami, chokerami oraz kolczykami. Właściciele wyrobów z tego cennego kruszcu noszą je dzisiaj na co dzień, a nie jak dawniej, wyłącznie na wielkie wyjścia. Złota biżuteria damska i męska, w tym pierścionki, obrączki, wisiorki, chokery oraz kolczyki, jest dzisiaj niezwykle modnym dodatkiem do stylizacji. Poszczególne elementy naszej damskiej i męskiej kolekcji można dowolnie miksować, tworząc niepowtarzalne zestawienia. Wisiorek z zawieszką w kształcie księżyca, a może podwójny pierścionek z błyszczącymi cyrkoniami, obrączka z czarnym agatem czy długie kolczyki? Wybór pozostawiamy Tobie. Nasze wyroby dobieramy starannie tak, żeby produkty, które polecamy naszym wymagającym klientkom spełniały ich wyobrażenie o idealnym i stylowym dodatku do stylizacji. Nasze łańcuszki wisiorki, chokery, obrączki, pierścionki i kolczyki występują w wielu wariantach, dzięki czemu mamy pewność, że każda z Pań znajdzie u nas coś dla siebie. Jak również Panowie mogą nabyć dla siebie piękne ozdoby w naszym sklepie. Trzymamy rękę na pulsie, a naszym wymagającym klientom każdego sezonu prezentujemy kolekcje najmodniejszej biżuterii. Dzięki szerokiej gamie naszych ozdób, każdy klient znajdzie coś dla siebie.
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

"KRÓL" Król Marzenna
ul. Mikołaja Reja 12
15-615 Białystok
Polska

Nr w rejestrze handlowym

REGON 050581452

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Król Marzenna

Kategorie