RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2473) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 529)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

Nie polecam podana jest zła rozmiarowka 37 napewno nie ma 24 ,5 cm wkladki
Buty 40 jak i 41 są takiej samej wielkości, odpowiadającej numerowi 40. Przesyłka płatna więc nie opłacalna w zwrocie
13 gru 2023
14 paź 2023

Wrong order delivered

What I ordered was not what I received. I ordered 4 pairs of shoes. 2 pairs of the shoes were correct and the other 2 were incorrect. You did not communicate with me to ask if I wanted a replacement or something you just completely changed my order without notifying me. The replacement shoes do not even fit properly and your return policy says I will be charged a fee for returning the shoe. The worst service ever.
10 paź 2023
Spodnie które kupiłam nie wyglądają rąk jak na zdjęciu. Zupełnie inny jest pas, nie mają wszytego pasa na linii bioder w celu uniknięcia prześwitu bielizny. Jestem niezadowolona!
14 cze 2023
6.06 zamówione i opłacone 2 rzeczy. Do chwili obecnej tj. 14.06 brak realizacji. Nie polecam absolutnie.
29 lis 2023
jeśli jest opcja odroczenia płatności to jej przestrzegajcie
SD
Sylwia D.
Chlebna
20 paź 2023
W momencie gdy chcę coś kupić nie mogę tego zrobić bo muszę się rejestrować a chcę kupić bez rejestracji to mnie wyrzuca ze strony jestem bardzo niezadowolona kiedy już nie było takiego problemu
8 lis 2023

Nie polecam

W piątek powinnam otrzymać opłaconą przesyłkę. W poniedziałek zapytałam co z moją przesyłką to okazało się, że nie dostanę bo jednak nie ma tych butów. Napisalam,ze szkoda,ze sie ze mna nie skontaktowali, bo moze inny kolor bym wziela 2h później dostałam informację, że dostałam info na emaila. Owszem, ale też przed wysłaniem TEJ informacji.
19 maj 2023
Buty nie są takie elastyczne jak było pokazane. Poza tym wyglądają gorzej niż buty kupione w ciuchu. Materiał brzydko się układa
28 maj 2023
Your size so small compare other famous many brands
11 lis 2023
jestem bardzo zadowolona z firmy ,polecam każdemu szybka dostawa
5 maj 2023
Zdjecia pokazują zupełnie inny towar. Fatalny material.
16 gru 2023
Zamawiałam buty żółte, dostałam srebrne.
2 lip 2023
22 paź 2023