RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2373) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 318)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

Zakupiony produkt - klapki - zgodny z opisem i zdjęciem,, rozmiar też prawidłowy. Trochę jakbyś mnie , nieco wiekowej osoby zbyt wysoka platforma .
10 mar 2024
Stan faktyczny zgodny z opisem i rozmiarem.Bardzo dobrze wykonane.Cena odpowiednią.Wygodne pięknie wyglądają na nodze. Polecam i zachęcam do zakupów.Szybka realizacja zamówienia.
2 mar 2024
Wszystko jest w punkt. Informacje o produkcie zgodne . Zamawiam u Was produkty od 4 lat i jestem super zadowolona. Zero reklamacji. Dziękuję b
Szybka dostawa w trzy dni .Buty bardzo fajne niestety za mały rozmiar. Trzeba zawsze brać o rozmiar większy niż się nosi według mnie.
Jak zawsze na najwyższym poziomie czyli jestem w pełni zadowolona z zakupu w sklepie internetowym Royalfashion
Podobało mi się to że mogłam zamawiać od was towar nie zamawiając do paczkomatu A pod mój adres i płacąc kurierowi A teraz jak chciałam coś zamówić to prosicie o wpłatę na konto Cóż nie podoba mi się to już Że muszę zrobić wam przelew Z mego konta na wasze nie nie Więc anulowalam swoje zamówienie Szkoda że tak nie mogło zostać Cóż macie fajny towar I to mi się podoba bardzo szybka wysyłka .i to że macie fajny towar Pozdrawiam wasz klient.
Od kilku lat zamawiam buty tylko u was i jeszcze się nie zawiodłam. Cena jest niska a buciki zawsze piękne i wygodne oraz wytrzymałe
BK
Beata K.
Katowice
Wszystko ok tylko rozmiar okazał się zaniżony. Zamówiłam rozmiar 43 ale wg polskich standardów jest to rozmiar 42
Wszystko okej, szybka dostawa tak jak w opisie. Buty piękne i bardzo wygodne, pomimo wysokiego obcasu, numer idealny. Właśnie zamówiłam drugą taką samą parę bucików.
EP
9 mar 2024
Bardzo szybka obsługa I wysyłka.Wszystko zgodne z opisem! Często kupuję w sklepie internetowym RoyalFashion.pl.Gorąco polecam zakupy w wym.sklepie.Elżbieta
DW
Dorota W.
Szczecin
Szybka dostawa, dobry kontakt ze sklepem. Niestety część zamówienia musiałam odesłać, czekam na przelew, czas pokaże jak w tej kwestii sklep funkcjonuje.
Bardzo szybka wysyłka, niespotykane rzeczy za przystępną cenę . Kupiłam przepiękną pościel , super wygodne buty do biegania , fajne mokasyny. Polecam
Ja bym nic nie zmieniała. Wszystko jest w najlepszym porządku. Butki od Was same Sztosy. Dziękuję Pięknie Pozdrawiam Serdecznie
Świetny sklep, wszystkie produkty zakupione u Państwa są idealne i co ważne, zawsze przychodzą na czas 😊 Dziękuję ❤️
Bardzo fajny sklep. Bogaty asortyment, konkurencyjne ceny, zamówienie szybko i bezproblemowo zrealizowane. Polecam.
Zawsze wszystko zgodne z opisem. Korzystam z zakupów w Royalfashion od 10 lat i nigdy się nie zawiodłam. Polecam
Buciki super, troche "chlapały" mi na piętach pomimo że rozmiar idealny e dokupiłam zapiętkii jest teraz super.
Towar został wysłany taki jak zamawiałam. Jestem zadowolona bo -zamowienie dostarczone bardzo szybko .Polecam.
.Buty buty bardzo ładne i niedrogie. Przesyłka szybko zrealizowana .Nie mam żadnych zastrzezeń.POLECAM !!!!
Generalnie to towar ok, tylko trzeba bardzo dokładnie mierzyć, szczególnie jeśli ma się nietypowe rozmiary