RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2476) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 544)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

Rozmiar obuwia nie zgodny z opisem
Buty są małe 😐
31 mar 2024
Rozmiar który Noszę na co dzień ma się nijak do rozmiarów na stronie . Napisałam mail z prośbą o odpowiedź co do rozmiaru i również nie dostałam odpowiedzi.
Zamówiłam buty w przesyłce otrzymałam zupełnie inny model i rozmiar butów Wymiana trwa już tydzień, sprawa jeszcze nie jest załatwiona
Długo trzeba czekać za zwrotem pieniędzy.
OM
Oliwia M.
Wrocław

Dziurawa marynarka

Marynarka, którą zamawiałam ma dziurę i jest krzywo uszyta. Niestety muszę odesłać
Niestety kupiłam botki , i pod podanym rozmiarem buta był wskazany nie prawidlowy rozmiar stopy . Zostałam nie zadowolona , i oddałam koleżance.
8 lut 2024
Bardzo slaba jakość obuwia.w jednej parze podeszwa nie równa co nie pozwala na wygodne użytkowanie.W drugiej parze rozmiar zaniżony.
6 lut 2024
Bardzo zaniżona rozmiarówka spodni
opis rozmiaru niewłaściwy, nie dość że tracę czas na odesłanie towaru to jeszcze ponoszę koszty
29 cze 2023
Kupiłam 4 rzeczy buty ,majtki,spodnie ,oraz 3/4 spodenki . Buty mogą być , choć mogłyby być większe ,majtki Ok ... Niestety spodnie i spodenki są o wiele za małe ... Chociaż sugerowałam się tabelą i kupiłam największe rozmiarowi , to i tak na nic to się zdało... Chyba największy czas poszukać innego sklepu jeśli chodzi o ubrania... Jeśli chodzi o blielizę ,czy buty ,to na ogół nie ma się do czego doczepić... Przy każdym zakupie sugeruje się opiniami innych i tabelą rozmiarów... P.S . Pomyślę też czasem , oludzie z większą wagą ... Nie tylko o dziewczynach z wymiarami modelki... Pozdrawiam
Uregulujcie rozmiarówkę, bo coś kupić i dobrać odpowiedni rozmiar graniczy z cudem.
7 maj 2023
Bardzo szybka dostawa,ale spodenki nadają się tylko do chodzenia po domu,bardzo prześwitujące
23 paź 2023

Uszkodzony dodatek ozdobny.

Buty bardzo ładne, ale otrzymałam uszkodzone - popękane ogniwa łańcuszka ozdobnego na pasku zapinającym.
Otrzymałam buty których nie zamawiałam. Brak kontaktu ze sprzedającym.
2 paź 2023
NŻ