RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2371) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 324)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

16 mar 2024
Sukienki z numerem xl XXL są bardzo zaniżone numery pasuje na moją córkę która nosi M dlaczego nie informuje cie o tym ludzi?
Proszę o sprawdzanie numeracji obuwia , bo otrzymałem jeden but 41 a drugi rozmiar 40 nawet szkoda czasu na reklamacje.
IR
Iwona R.
Niestety trampki fajne , ale za niskie w podbiciu.
Zamawiany towar jest ok. Zgodnie z opisem i i zdjęciami. Nie podobało mi się opakowanie towaru. 3 różnej wielkości pudełka oklejone taśmą, po jej zerwaniu rogi i wieczka pudełek były mocno zgniecione a jedno wieczko naderwane. Zmuszona jestem odesłać 1 sztukĘ zamawianego asortymentu właśnie w uszkodzonym pudełku!
Sklep super ale i ogólnie jakość butów i rzeczy ok ale jeśli chodzi o kozaki to nie do końca dobrze zrobione, wszystkie kozaki mają tę samą szerokość w łydce co jest niedorzeczne
Zakupione leginsy sa tragedia. Kułeczka które są na nogawkach odpadły przy rozpakowaniu przesyłki.
Rozmiarowka niezgodna z tabela, buty twarde zle wyprofilowane
9 lut 2024
Buty ładne ale za małe źle podana miara
9 lut 2024
Odpada złoty pasek od butów.
Przedmioty są słabej jakości.
12 gru 2023
Rozmiarowka obuwia niestety często jest zanizona
KP
25 gru 2023
Błędnie opisane wymiary bluzki czerwonej z cekinami