RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2371) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 324)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

BM
basia m.
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
16 gru 2023
17 kwi 2023

Buty

Za każdym razem jak zamawiam to jest inna numeracja,buty trzeba odsyłać i zamawiać w innym rozmiarze.To samo dotyczy butów sportowych,klapek czy mokasynów. Ostatnie sportowe ,które zamówiłam są tak ciasne,że ciężko je ubrać.
29 lis 2023
Nie podoba mi się płatny zwrot i odejmowanie kwoty zwrotu od kwoty zamówienia.
16 lis 2023
Cholewka w jednym bucie jest szersza od drugiej jak również wysokości nie równa
20 kwi 2023

Proces ok, produkt 👎

Zakupy przebiegły wzorcowo, niestety produkt nie...
9 cze 2023
klapki są ładnie wykończone ale ten plastik pomiędzy palcami jest okropny , nie dam rady w nich chodzić . Skusiła mnie cena i niestety nie wiem co zrobić żeby ten pasek tak mocno nie uwierał .
11 maj 2023
Sukienki w jednym niby rozmiarze M/L lecz jedna szczuplejsza i krótsza.Sukienki bardzo wygniecione .Materiał nawet niezły Z powodu złego wymiaru jedną z nich zwracam do firmy.
11 kwi 2023
Jakość ubrań słaba , szybkość realizacji zamówienia w porządku, zrobiłam zwrot do sklepu kilku zamówionych ubrań.
21 lip 2023
22 cze 2023
strój kąpielowy niezgodny z tabela wymiarow
11 sie 2023
klapki bardzo twarde i nie elastyczne, nie mogę nosić tak twardego obuwia!!!!
29 mar 2023
Produkty nie są do końca dobre ponieważ przychodzą ubrania poprute
28 cze 2023
Buty średniej jakości-ładne ale średnio wygodne trwałe. Cena ok.
ED
Elżbieta D.
Częstochowa
2 lis 2023
Kurtka jest fajna ale nie taki kolor jak na zdjęciu całkiem inny
30 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolona z butów. Są piękne, a rozmiar pasuje.
30 mar 2023
Jaka cena taki towar. Lato powinnam przechodzić w 3 parach😄
6 kwi 2023

Rozmiar niezgodny

Produkt fajny, ale rozmiar niezgodny z opisem.
AE
Anna E.
Łódź
14 paź 2023
Marna jakość towaru i prymitywne wykończenie.
4 paź 2023