RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2471) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 549)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

Podobało mi się to że mogłam zamawiać od was towar nie zamawiając do paczkomatu A pod mój adres i płacąc kurierowi A teraz jak chciałam coś zamówić to prosicie o wpłatę na konto Cóż nie podoba mi się to już Że muszę zrobić wam przelew Z mego konta na wasze nie nie Więc anulowalam swoje zamówienie Szkoda że tak nie mogło zostać Cóż macie fajny towar I to mi się podoba bardzo szybka wysyłka .i to że macie fajny towar Pozdrawiam wasz klient.
Buty świetne. Lepiej wyglądają na żywo niż na zdjęciu. Dwie pary zamówiłam na próbę jak przyszły tp zamówiłam potem 6 par dla całej rodzinki.
Wszystko okej, szybka dostawa tak jak w opisie. Buty piękne i bardzo wygodne, pomimo wysokiego obcasu, numer idealny. Właśnie zamówiłam drugą taką samą parę bucików.
30 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona, towar zgodnie ze zdjęciem i opisem,jednym słowem profesjonalizm .Realizacja zamówienia wspaniała,szybko przebiega.
Fajna strona z mega rzeczami. Szybka wysyłka, żadnych problemów z ewentualnym zwrotem lub wymianą, gdybyśmy nie trafili z zakupem. Towar dobrej jakości. Kilkakrotnie już, robiłam tj zakupy i zawsze zadowolona jestem. Polecam innym
31 mar 2024

Zawsze zadowolona

Mało które buty mi się podobają, a u Was zawsze kupuję, nie dość, że w niskich cenach, to zawsze fajnie wyglądające i wygodne. Ostatnie zakupy- trzy pary botów na wiosnę za 139zl z przesyłką- uwielbiam! ❤️
Jak dla mnie super , chociaż spodnie z domieszką polyster nie sprawdzą się latem ale reszta buty sportowe na platformie i kamizelki na chłodniejsze dni rewelacja. Pozdrawiam i polecam.

Super buty.

Szybka dostawa. Buty zgodne z opisem, na żywo tak samo ładne jak na zdjęciu. Intensyny kolor czerwony, bardzo wygodne pomimo tego, że mam dość szeroką stopę. Starannie zapakowane.
Niestety nie mogłam połączyć się przez bramkę internetową z bankiem zrobiłam przelew tradycyjnie i to jest minus sama dostawa przez dpd Super
Jak zawsze szybko i solidnie więc wracam znajdując zawsze coś ciekawego dla mnie sklep internetowy Royalfashion jest super
23 mar 2024
Bardzo fajny sklep. Bogaty asortyment, konkurencyjne ceny, zamówienie szybko i bezproblemowo zrealizowane. Polecam.
.Buty buty bardzo ładne i niedrogie. Przesyłka szybko zrealizowana .Nie mam żadnych zastrzezeń.POLECAM !!!!
Buty piękne, przesyłka przesłana mega szybko Duży minus dla DHL bo przesyłkę "ścigałam "przez tydzień
Nie mam zastrzeżeń wszystko jak w najlepszym w porządku polecam zakupy innym w Waszym sklepie .
6 kwi 2024
Produkt dobrej jakości w stosunku do ceny. Szybka realizacja zamówienia. Polecam sprzedającego.
Za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nigdy nie zwracam pasują jak ulał. Polecam.
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tej firmie,polecam wszystkim. Pozdrawiam serdecznie
Buty super. Zgodne z opisem I bardzo wygodne. Polecam . Sklep internetowy też polecam .
Polecam bo jest bardzo szybka dostawa i bardzo dobre produkty zgodne z opisem i wyglądem
Jestem zadowolona wygodne buty i super się prezentują są lekkie i wygodne polecam