RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2371) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 324)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

Przesyłkę dostałam bardzo szybko. Bez żadnych problemów. Kupiłam niebieskie sandały. Są piękne, taki kolor jaki szukałam. Zdjęcia są dobre ale szczegółów i wzoru na sandałach nie było na zdjęciu widać. I to wielki minus.
Niestety okazało się, że zamówienie przyszło niekompletne. Jednak nie było żadnego problemu w kontakcie z firmą i wymiana na kompletny produkt. Sprawa została szybko i bez problemu załatwiona.
LG
Laura G.
Wieliczka
Zamówiłam trzy pary butów. Mam wrażenie że zamawiałam jedną parę niebieską drugą czarną. Mam dwie czarne. W jednej ostrze butów jest jest nieco niewygodny. Ale ogólnie jestem zadowolona.
16 mar 2024
Kolor piękny. Żakiet trochę niestarannie uszyty. Ale myślę, że wszystko adekwatne do ceny. Ogólnie niczym nie jestem zaskoczona. I pewnie skorzystam z zakupów z tej strony.
Buty super ale rozmiar zaniżony .
EC
Edyta C.
Góra Kalwaria
Jest dobrze mogło być lepiej
Polecam za tą cenę warto😄
AG
2 mar 2024
SD
Sylwia D.
Chlebna
Niektóre buty nie są jakieś szczególnej jakości kupiłam już bardzo dużo butów i trochę musiałam odesłać
24 lut 2024
Zawsze wszystko zgodne zopisem.Mam kilka par butów bardzo wygodne i wytrzymałe,sportowe piorę w pralce i nic się nie dzieje.POLECAM.
Butki bardzo fajne, jednak przy wyższym podbiciu trudno je się zakłada.
Produkt zgodny z opisem, szybka dostawa.
17 lut 2024