RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2352) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 231)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

Przesyłkę dostałam bardzo szybko. Bez żadnych problemów. Kupiłam niebieskie sandały. Są piękne, taki kolor jaki szukałam. Zdjęcia są dobre ale szczegółów i wzoru na sandałach nie było na zdjęciu widać. I to wielki minus.

Kasia śniegowce

Butki cudne, trzecia para mam już niebieskoczarne, beżowoczarne i teraz całe czarne, noszę 37 ale zamówilam 38 i te są dobre,polecam kupiłam w promce poniżej stówki, warto.
Niestety okazało się, że zamówienie przyszło niekompletne. Jednak nie było żadnego problemu w kontakcie z firmą i wymiana na kompletny produkt. Sprawa została szybko i bez problemu załatwiona.
Serdecznie polecam przesyłka błyskawiczna towar zgodny z opisem jestem bardzo zadowolona na pewno skorzystam.
Stan faktyczny zgodny z opisem i rozmiarem.Bardzo dobrze wykonane.Cena odpowiednią.Wygodne pięknie wyglądają na nodze. Polecam i zachęcam do zakupów.Szybka realizacja zamówienia.
Zakupiony produkt - klapki - zgodny z opisem i zdjęciem,, rozmiar też prawidłowy. Trochę jakbyś mnie , nieco wiekowej osoby zbyt wysoka platforma .
2 mar 2024
Wszystko jest w punkt. Informacje o produkcie zgodne . Zamawiam u Was produkty od 4 lat i jestem super zadowolona. Zero reklamacji. Dziękuję b
24 lut 2024
Zawsze wszystko zgodne zopisem.Mam kilka par butów bardzo wygodne i wytrzymałe,sportowe piorę w pralce i nic się nie dzieje.POLECAM.
Buty fajne,rozmiarówka jest ok:) tylko moja uwaga jest taka,strasznie ,,są buty wygniecione,,
LG
Laura G.
Wieliczka
Zamówiłam trzy pary butów. Mam wrażenie że zamawiałam jedną parę niebieską drugą czarną. Mam dwie czarne. W jednej ostrze butów jest jest nieco niewygodny. Ale ogólnie jestem zadowolona.
Kolor piękny. Żakiet trochę niestarannie uszyty. Ale myślę, że wszystko adekwatne do ceny. Ogólnie niczym nie jestem zaskoczona. I pewnie skorzystam z zakupów z tej strony.
EP
Bardzo szybka obsługa I wysyłka.Wszystko zgodne z opisem! Często kupuję w sklepie internetowym RoyalFashion.pl.Gorąco polecam zakupy w wym.sklepie.Elżbieta
DW
Dorota W.
Szczecin
Szybka dostawa, dobry kontakt ze sklepem. Niestety część zamówienia musiałam odesłać, czekam na przelew, czas pokaże jak w tej kwestii sklep funkcjonuje.
Bardzo szybka wysyłka, niespotykane rzeczy za przystępną cenę . Kupiłam przepiękną pościel , super wygodne buty do biegania , fajne mokasyny. Polecam
Royalfashion to sklep na medal znajduje tu wiele ciekawych rzeczy daję pięć gwiazdek i polecam wszystkim którzy szukają modowych inspiracji
Szybka dostawa w trzy dni .Buty bardzo fajne niestety za mały rozmiar. Trzeba zawsze brać o rozmiar większy niż się nosi według mnie.
Ja bym nic nie zmieniała. Wszystko jest w najlepszym porządku. Butki od Was same Sztosy. Dziękuję Pięknie Pozdrawiam Serdecznie
Świetny sklep, wszystkie produkty zakupione u Państwa są idealne i co ważne, zawsze przychodzą na czas 😊 Dziękuję ❤️
BK
Beata K.
Katowice
Wszystko ok tylko rozmiar okazał się zaniżony. Zamówiłam rozmiar 43 ale wg polskich standardów jest to rozmiar 42
Zawsze wszystko zgodne z opisem. Korzystam z zakupów w Royalfashion od 10 lat i nigdy się nie zawiodłam. Polecam