brandfield.pl

Opinie (29) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (299)

8 gru 2023
Do Wszystkich co mają wątpliwości. Też miałam bo nie dostałam maila zaraz po wysłaniu pieniędzy że zamówiłam towar. Tak się prz3straszylam że zablokowałam moja kartę kredytową. Jednak następnego dnia otrzymałam fakturę i link do śledzenia przesyłki Wszystko poszło prawidłowo. Dziś odebrałam towar. Brandfield to FIRMA KTOREJ MOZESZ ZAUFAC. PRZEPRASZAM ZE W WAS NIE WIERZYLAM JESTESCIE SUPER PRZESYLKA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE DOTARLA W PIĘKNEJ FIRMOWEJ TORBIE.

31 sty 2024
Niestety nie polecam!! Do dziś nie ma mojego zamówienia na ponad 300zl!! Żadnego kontaktu, infolinia to tylko komunikat o się rozłącza, na maile nie odpowiadają, przesyłka niby jest w Polsce, ale jej nie ma!! Po niemieckiej stronie mowia że jest w Polsce i tak od tygodnia! Ani towaru, pieniędzy i kontaktu. Będę pisać do rzecznika praw konsumenta bo to jest jakiś żart. Żadnej pomocy. Co to za strona jest. Gdybym wiedziała, że to z Holandii wysyłka w życiu bym nie zamówiła.

Opinie nt. sklepu brandfield.pl

25 lis 2023

Produkt zgodny z opisem

Produkt zgodny z opisem, czas dostawy zgodny z opisem, ładnie zapakowane.
28 lis 2023
Wspaniale jest przeczytać, że produkt był zgodny z opisem, czas dostawy był zgodny z oczekiwaniami i był ładnie zapakowany. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom dokładny opis produktów i dostarczać zamówienia na czas i z należytą starannością. Jeśli chciałbyś zamówić więcej produktów w przyszłości lub masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Dziękujemy za pozytywne opinie! ^HJ
8 gru 2023

POLECAM

Dobra komunikacja, terminowa dostawa, przedmiot zgodny z opisem.
12 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej komunikacji, terminowej dostawy i tego, że przedmiot był zgodny z opisem. Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem i zawsze staramy się spełniać jego oczekiwania. Jeśli masz więcej pytań w przyszłości lub chcesz zamówić inne produkty, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Dziękujemy za wsparcie! ^HJ
ES
EWA S.
Zgierz
Najlepsza i najniższa cena torebki MK
2 gru 2023
Cieszymy się, że znalazłeś u nas najlepszą i najniższą cenę torebek Michael Kors! Zawsze staramy się oferować naszym klientom konkurencyjne ceny i produkty wysokiej jakości. Jeśli chcesz kupić więcej torebek w przyszłości lub masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i chcemy mieć pewność, że będziesz zadowolony z zakupów u nas. Dziękujemy za pozytywne opinie! ^HJ
4 cze 2023
Rzetelny sklep. Sprawna dostawa.
25 kwi 2023
26 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi w przyszłości, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. ^HJ
26 gru 2023
13 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu brandfield.pl
Dziękujemy za 5-gwiazdkową recenzję! Naprawdę to doceniamy i zawsze jesteśmy gotowi pomóc, jeśli zechcesz ponownie złożyć u nas zamówienie. Miłego dnia! ^HJ
2 paź 2023
4 paź 2023
Vielen Dank für Ihre 5-Sterne-Bewertung! Wir wissen das wirklich zu schätzen und sind immer bereit, Ihnen zu helfen, wenn Sie wieder bei uns bestellen möchten. Ich wünsche Ihnen einen schönen Tag! ^HJ