brandfield.pl

Opinie (31) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (299)

8 gru 2023
Do Wszystkich co mają wątpliwości. Też miałam bo nie dostałam maila zaraz po wysłaniu pieniędzy że zamówiłam towar. Tak się prz3straszylam że zablokowałam moja kartę kredytową. Jednak następnego dnia otrzymałam fakturę i link do śledzenia przesyłki Wszystko poszło prawidłowo. Dziś odebrałam towar. Brandfield to FIRMA KTOREJ MOZESZ ZAUFAC. PRZEPRASZAM ZE W WAS NIE WIERZYLAM JESTESCIE SUPER PRZESYLKA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE DOTARLA W PIĘKNEJ FIRMOWEJ TORBIE.

31 sty 2024
Niestety nie polecam!! Do dziś nie ma mojego zamówienia na ponad 300zl!! Żadnego kontaktu, infolinia to tylko komunikat o się rozłącza, na maile nie odpowiadają, przesyłka niby jest w Polsce, ale jej nie ma!! Po niemieckiej stronie mowia że jest w Polsce i tak od tygodnia! Ani towaru, pieniędzy i kontaktu. Będę pisać do rzecznika praw konsumenta bo to jest jakiś żart. Żadnej pomocy. Co to za strona jest. Gdybym wiedziała, że to z Holandii wysyłka w życiu bym nie zamówiła.

Opinie nt. sklepu brandfield.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry