brandfield.pl

Opinie (31) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (299)

8 gru 2023
Do Wszystkich co mają wątpliwości. Też miałam bo nie dostałam maila zaraz po wysłaniu pieniędzy że zamówiłam towar. Tak się prz3straszylam że zablokowałam moja kartę kredytową. Jednak następnego dnia otrzymałam fakturę i link do śledzenia przesyłki Wszystko poszło prawidłowo. Dziś odebrałam towar. Brandfield to FIRMA KTOREJ MOZESZ ZAUFAC. PRZEPRASZAM ZE W WAS NIE WIERZYLAM JESTESCIE SUPER PRZESYLKA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE DOTARLA W PIĘKNEJ FIRMOWEJ TORBIE.

31 sty 2024
Niestety nie polecam!! Do dziś nie ma mojego zamówienia na ponad 300zl!! Żadnego kontaktu, infolinia to tylko komunikat o się rozłącza, na maile nie odpowiadają, przesyłka niby jest w Polsce, ale jej nie ma!! Po niemieckiej stronie mowia że jest w Polsce i tak od tygodnia! Ani towaru, pieniędzy i kontaktu. Będę pisać do rzecznika praw konsumenta bo to jest jakiś żart. Żadnej pomocy. Co to za strona jest. Gdybym wiedziała, że to z Holandii wysyłka w życiu bym nie zamówiła.

Opinie nt. sklepu brandfield.pl

Dobra cena, błyskawiczna dostawa

Dobra cena. Błyskawiczna dostawa. Polecam. Musicie poprawić jedną rzecz: nikt ze słabszym wzrokiem nie jest w stanie odczytać kodu z obrazka, koniecznego do założenia konta, szkoda.
Super. Polecam
17 lut 2024
Jest to adekwatna ocena do całej obsługi od początku zamówienia aż do dostarczenia przedmiotu.
Polecam torebka orginalna piękna pięknie zapakowana szybka wysyłka i dostawa serdecznie polecam
12 gru 2023
Dziękujemy za szczerą opinię i miłe słowa! Rozumiemy, że czasami może to być mylące, gdy występują opóźnienia w otrzymywaniu potwierdzeń i informacji o śledzeniu, ale cieszymy się, że wszystko się udało i że jesteś zadowolony ze swojego zamówienia. Doceniamy Twoje zaufanie do nas i pozytywne doświadczenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w przyszłości lub jeśli jest coś, w czym możemy Ci pomóc, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić wszystkim naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zrozumienie! 😊🛍️🚚 ^HJ

INFORMACJA O ZAMÓWIENIU - OPÓŹNIONA

Ogólnie wszystko ok- nie zadziałał mi tyle kod promocyjny 10%, który otrzymałem, a le system go nie przyjmował. Nie odpowiedzieli Państwo na mojego e-maila w tej sprawie. Trzecia rzecz- po dokonaniu zakupu - e-maila z informacją o zakupie jest opóźniony o 24 godziny. W innych sklepach internetowych wiadomość o zakupie dociera do kupującego najwyżej w ciągu 1 minuty.
26 gru 2023
Dziękujemy za opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jeśli chodzi o nieprawidłowe działanie kodu promocyjnego, rozumiemy, że może to być frustrujące. Według naszych danych użyłeś kodu Christmas Goodiebox, a u nas możesz zrealizować jeden kod na zamówienie. Oznacza to, że nie przysługuje Ci kod rabatowy 10%. Jeśli chodzi o opóźnione powiadomienie o zakupie, to rzeczywiście nie jest to standard, do którego dążymy. Doceniamy cierpliwość i zrozumienie, i nadal dokładamy wszelkich starań, aby poprawić ogólne wrażenia naszych klientów. W przypadku dalszych pytań lub uwag prosimy o kontakt. Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy. ^HJ
12 gru 2023
Podobała mi się obsługa na infolinii. Nie podobał mi się brak potwierdzenia mailowego o realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu brandfield.pl
Dziękujemy za opinię. Miło słyszeć, że jesteś zadowolony z obsługi infolinii. Jeśli chodzi o potwierdzenie e-mailem, klienci rzeczywiście często otrzymują potwierdzenie zamówienia po złożeniu zamówienia. Brak takiego potwierdzenia może powodować zamieszanie. Szczerze przepraszamy za tę niedogodność. Wystąpiła chwilowa usterka, w wyniku której wiadomość e-mail nie została wysłana. Jeśli w przyszłości nadal będziesz mieć problemy z otrzymywaniem potwierdzeń e-mail, skontaktuj się z obsługą klienta, aby rozwiązać ten problem. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami. ^HJ
Towar zgodny z zamówieniem i bardzo ładnie zapakowany. Czytelne śledzenie przesyłki i dostawa w planowanym terminie. Brak powiadomienia e-mail o przyjęciu zamówienia do realizacji.
26 gru 2023
Dziękujemy za szczegółową opinię! Cieszymy się, że towar był zgodny z zamówieniem i bardzo ładnie zapakowany. Zawsze staramy się zapewnić wspaniałe wrażenia z zakupów. Poważnie traktujemy Twój komentarz dotyczący braku powiadomienia e-mail o przyjęciu dostawy. W przyszłości poprawimy nasz proces, aby zapewnić terminowe powiadamianie o statusie zamówienia. Doceniamy Twoją szczerą opinię i mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu. Jeśli masz dodatkowe pytania lub sugestie, daj nam znać. Będziemy nadal dążyć do zapewnienia jeszcze lepszej obsługi. Dziękujemy za wsparcie! ^HJ
AP
Agnieszka P.
WŁOCŁAWEK
7 gru 2023
Gorąco polecam sklep, szybka realizacja zamówienia ( w poniedziałek zamówiona w czwartek dostarczona). Torebka taka jak na zdjęciach, super
Odpowiedź ze sklepu brandfield.pl
Miło nam to słyszeć! Naprawdę doceniamy Twoją rekomendację i cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia i torebki, która spełniła Twoje oczekiwania. Zadowolenie klienta ma dla nas ogromne znaczenie i nadal dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości produkty i sprawną obsługę. Jeśli chcesz dokonać kolejnych zakupów w przyszłości lub masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Dziękujemy za pozytywne opinie i wsparcie! 😊👜 ^HJ
Super jakość produktu adekwatna do ceny. A wysyłka ekspresowa w ciągu 3 dni roboczych. Serdecznie polecam !
2 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości produktu, zwłaszcza w stosunku do ceny. To wspaniale, że Twoja paczka dotarła w ciągu 3 dni roboczych i była również satysfakcjonująca. Jeśli chciałbyś zamówić więcej produktów w przyszłości lub masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Doceniamy Twoją rekomendację i jesteśmy gotowi służyć Ci ponownie. Dziękujemy za pozytywne słowa! ^HJ

POLECAM

Dobra komunikacja, terminowa dostawa, przedmiot zgodny z opisem.
12 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej komunikacji, terminowej dostawy i tego, że przedmiot był zgodny z opisem. Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem i zawsze staramy się spełniać jego oczekiwania. Jeśli masz więcej pytań w przyszłości lub chcesz zamówić inne produkty, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Dziękujemy za wsparcie! ^HJ
Szybka dostawa, oryginalny produkt. Polecam.
26 gru 2023
To brzmi świetnie! Cieszymy się, że zamówienie zostało szybko dostarczone i że jesteś zadowolony z oryginalnego produktu. Dziękujemy za rekomendację. Jeśli w przyszłości będziesz potrzebować więcej produktów lub będziesz mieć dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. ^HJ
ES
EWA S.
Zgierz
Najlepsza i najniższa cena torebki MK
2 gru 2023
Cieszymy się, że znalazłeś u nas najlepszą i najniższą cenę torebek Michael Kors! Zawsze staramy się oferować naszym klientom konkurencyjne ceny i produkty wysokiej jakości. Jeśli chcesz kupić więcej torebek w przyszłości lub masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i chcemy mieć pewność, że będziesz zadowolony z zakupów u nas. Dziękujemy za pozytywne opinie! ^HJ
26 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi w przyszłości, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. ^HJ
13 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu brandfield.pl
Dziękujemy za 5-gwiazdkową recenzję! Naprawdę to doceniamy i zawsze jesteśmy gotowi pomóc, jeśli zechcesz ponownie złożyć u nas zamówienie. Miłego dnia! ^HJ
5 kwi 2023
Moze szybszy czas wysyłki. I szanuje że normalnym kurierem wysłane nie tym pozal się dpd . Nie zmieniajcie kuriera
17 lis 2023
Spójne aktualizacje zamówienia, bardzo wysoka jakość produktu, markowy zgodnie z zapowiedzią.
20 lis 2023
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z konsekwentnych aktualizacji zamówień, bardzo wysokiej jakości produktu i że marka spełniła Twoje oczekiwania zgodnie z zapowiedziami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i produkty wysokiej jakości. Jeśli chcesz zamówić więcej w przyszłości lub masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą! Dziękujemy za pozytywne opinie. ^HJ