karolinaaudycka.pl- Logo - Opinie

karolinaaudycka.pl

Opinie (2189) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7349)

Ważny od: 16 lis 2020
karolinaaudycka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 gru 2023
Torba jest super, jestem bardzo zadowolona. 😍Kolor torby, użyteczność, kolor podszewki, wodoodporność - rewelacja. Jedyną sprawą, którą bym poruszyła, to fakt: czy wewnętrzną kieszonkę (bez zapinania) można naszyć nieco niżej? Bo gdy torba jest niepełna, a ta kieszonka jest wypełniona, np. pomadkami, to wszystko wypada... Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🤩😃👋🎄

2 sie 2023
Samą w sobie torbę oceniam pozytywnie, tj. bardzo ładna, pęknie wykonana, dobra jakość materiału. Zamówienie wysłane z delikatnym opóźnieniem (nadanie nr paczki w inPost nie jest równoznaczne z wysyłką paczki, bowiem trzeba ją jeszcze umieścić w skrytce). Sam fakt opóźnienia nie jest kluczowy, istotny jest brak odzewu na e-maila, którego wysłałam do sklepu. Na minus również haft w torbie, który został wykonany na szarym materiale w szarym kolorze - totalnie niewidoczny.

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

Niesamowicie sprawna i miła obsługa. Wszystko w najlepszym porządku.
Bardzo szybka realizacja zamówienia, do tego byłam informowana o postępach pracy nad nim. Torba dotarła do mnie starannie zapakowana.
Torba jest świetna.

Wszystko super

Bardzo szybka dostawa. Torba porządna, zgodna z opisem.
DW
Dorota W.
Wadowice
świetny towar

Profeska

Indywidualne podejście, wysoka jakość!

Rewelacja!

Torebka piękna, świetnie wykończona, pojemna i mimo gabarytów wcale nie ciężka.
Bardzo ładne i funkcjonalne torby... Wykończone z dbaloscią o szczegóły 😊 Polecam 👜🛍️
design i obsługa sklepu
Świetne torby, gorąco polecam , szyte pięknie i z ogromną precyzją i zaangażowaniem . Niebawem wrócę po kolejną :) .
👍
Dodać do torebki kieszonkę na smartfon
Polecam z całego serca. Torebka, którą zamówiłam jest piękna. Bardzo dobre wykonanie.
bardzo ładna, polecam zakup
Polecam z całego serca! Produkt świetny, zrobiony zgodnie z zamówieniem, dopasowany do moich potrzeb, z dbałością o szczegóły. Świetny kontakt z p. Karoliną, doradziła, pomogła. Jestem bardzo zadowolona.