karolinaaudycka.pl- Logo - Opinie

karolinaaudycka.pl

Opinie (2186) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7341)

Ważny od: 16 lis 2020
karolinaaudycka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 gru 2023
Torba jest super, jestem bardzo zadowolona. 😍Kolor torby, użyteczność, kolor podszewki, wodoodporność - rewelacja. Jedyną sprawą, którą bym poruszyła, to fakt: czy wewnętrzną kieszonkę (bez zapinania) można naszyć nieco niżej? Bo gdy torba jest niepełna, a ta kieszonka jest wypełniona, np. pomadkami, to wszystko wypada... Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🤩😃👋🎄

2 sie 2023
Samą w sobie torbę oceniam pozytywnie, tj. bardzo ładna, pęknie wykonana, dobra jakość materiału. Zamówienie wysłane z delikatnym opóźnieniem (nadanie nr paczki w inPost nie jest równoznaczne z wysyłką paczki, bowiem trzeba ją jeszcze umieścić w skrytce). Sam fakt opóźnienia nie jest kluczowy, istotny jest brak odzewu na e-maila, którego wysłałam do sklepu. Na minus również haft w torbie, który został wykonany na szarym materiale w szarym kolorze - totalnie niewidoczny.

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

super…

Dostałam plecak piękny i super dopasowany do moich potrzeb (baaardzo duży wg ustaleń ze sprzedawcą). Wcześniej kupiłam torbę i trochę załuję, że nie zapytałam o uszycie nieco większego rozmiaru. Wydaje mi się, że najważniejsze w moich obu zakupach jest super jakość wykonania, niepowtarzalne wzory i materiały oraz maksymalne dopasowanie do moich potrzeb. Nawet obcy ludzie pytają mnie skąd mam takie cuda. Jestem bardzo zadowolona i rozważam jeszcze jeden zakup - tym razem coś małego. A co do ceny - torba i plecak są warte tej ceny za jakość i możliwość dopasowania. Wcześniej wydałam sporo pieniędzy na rzeczy nietrwałe i niedopasowane wymiarami, czego żałuję. Polecam bardzo ten sklep.

POLECAM!!!!

Polecam torebki od Pani Karoliny!!! To moja druga torebka z tej pracowni i kolejna, która spowodowała uśmiech na mojej buzi. Torebka jest wykonana solidnie, z przyjemnego materiału, w kolorze, który wybrałam. Pojemna, idealna na wypady rodzinne do parku jak i do eleganckich stylizacji. Z racji tego, że posiadam już torebkę wykonaną z tego samego materiału mogę powiedzieć, że materiał się nie brudzi, a nawet jak już cos się pojawi to bardzo łatwo jest to wyczyścić, bez zbędnych nakładów. Kontakt z pracownią był bardzo przyjemny, wszystko zostało wykonane zgodnie z naszymi ustaleniami. Z całego serducha POLECAM i juz planuje kolejny zakup :)
To moja druga torebka od Karoliny Audyckiej. Druga - bo pierwsza była najlepsza, ukochana i niewiarygodnie dobrej jakości w proporcji do ceny. Druga została wykonana pod wymiar, mimo że poprosiłam o znacznie większą niż standardowa, nie było żadnego problemu ani nawet doplaty, co naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyło. I jest równie doskonała co pierwsza, pewnie też przetrwa ze mną lata intensywnego użytkowania. Polecam jak mało co!
Torebka piękna,praktyczna.To moja już trzecia od p. Karoliny.Sprawdziłam ,że można je prać w pralce i nic się nie dzieje.
2 mar 2024
Piękna torebka. Solidne wykonanie. Robi wrażenie na otoczeniu. Haft super sprawa, pamiątka na długo. Mam kilka torebek tej marki i wszystkie służą przez lata, dosłownie. Nic nie dzieje się z paskami jak w przypadku torebek zakupionych, gdzie indziej 😜 . Polecam z całego serca kto raz spróbuje nie pożałuje 🥰🥰🥰🥰😍
Produkty stworzone w pracowni mają Duszę. Plecako- torba bardzo wygodna, praktyczna i jedyna w swoim rodzaju, bo stworzona pod moje osobiste potrzeby kolorystyczne. Dodatkowo dobry kontakt z pracownią, forma zapakowania torby cieszy oko. Dziękuję za " moją" plecakotorbę. Pierwszy mój zakup, ale nie ostatni.
Realizacja zamówienie i wysyłka wszystko ok. Mam zastrzeżenie co do produktu bo niestety zamek w nerce non stop się zacina. Jest to strasznie denerwujące szczególnie jak się chce coś szybko wyciągnąć. Ale dam jeszcze kilka dni… może ten zamek jakoś się wyrobi…
Torebko- plecak jest naprawdę piękny, taki jak na zdjęciach. Bardzo ładnie się prezentuje na żywo i napewno zamówię kolejną torebkę ponieważ wykonana jest starannie i można ją dedykować. Najlepsze jest to że jest uszyta dla mnie 😍 tak jak chciałam 🥰
Jestem bardzo zadowolona z kupionej torebki. Szukałam rozwiązania które łączy w sobie plecak z torebką. Super opcja na spacery, wyjazdy i do pracy (w torebce mieści się mały laptop). To był strzał w dziesiątkę ?
2 mar 2024

Nerka.

Nerka ekstra, jestem póki co bardzo zadowolona. To mój drugi zakup, wcześniej, kilka late temu zakupiłam torebkę, również z nubuku tapicerskiego, bardzo odporny materiał, super w użytkowaniu. Polecam. Klaudia.
3 mar 2024

Zdecydowanie polecam!

To mój pierwszy zakup torebki- ale zdecydowanie nie ostatni. Zostałam miło zaskoczona- wygląda lepiej niż na zdjęciach, jeśli ktoś się wacha -nie ma na co czekać - będziecie na pewno zadowolone z wyboru.
Polecam z całego serca! Produkt świetny, zrobiony zgodnie z zamówieniem, dopasowany do moich potrzeb, z dbałością o szczegóły. Świetny kontakt z p. Karoliną, doradziła, pomogła. Jestem bardzo zadowolona.
KT
Kasia T.
To moja druga torebka.Kupilam identyczna jesli chodzi o wzor.Jestem bardzo zadowolona,jest pojemna,super wykonana i po prostu sliczna.Goraco i szczerze polecam.Na pewno to noe ostatnia moja torebka
Torebka przepiękna, super jakość, wykonanie bardzo dokładne. Lekka i wygodna w noszeniu. Mam brązową, rozmiar S. Jest super. Obsługa, wysyłka, wszystko ok i terminowo. Polecam bardzo
To już druga torebka którą kupiłam i obie są genialne! Polecam każdemu kto potrzebuje torebki z porządnego materiału który będzie wyglądał tak samo po kilku latach używania :)
Nigdy nie spotkałam tak dobrej jakościowo torebki. To już moja trzecia, przy czym pierwsza w użyciu praktycznie codziennie już trzy lata i wciąż wygląda praktycznie jak nowa.
9 mar 2024
Ładna torebka, fajnie się nosi, tylko następną zamówię z 4 wewnętrznymi kieszeniami, bo 2 to dla mnie za mało. Ale nie zmienia to faktu, że jestem zadowolona z zakupu
Torebka jak zawsze pięknie wykonana z najwyższą starannością. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Nie była to moja pierwsza torebka i napewno nie będzie ostatnia .
Jak zawsze torebki wykonane bardzo dokladnie zgodnie z oczekiwaniem. Znajomi dopytuja skad mam takie fajne pakowne a zarazem eleganckie torby. Polecam goraco

Produkt rewelacyjny

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, produkt w100% zgodny z opisem. Jakość wykonania bez zarzutu. Z pewnością to nie moje ostatnie zamówienie.