karolinaaudycka.pl- Logo - Opinie

karolinaaudycka.pl

Opinie (2179) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7509)

Ważny od: 16 lis 2020
karolinaaudycka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 gru 2023
Torba jest super, jestem bardzo zadowolona. 😍Kolor torby, użyteczność, kolor podszewki, wodoodporność - rewelacja. Jedyną sprawą, którą bym poruszyła, to fakt: czy wewnętrzną kieszonkę (bez zapinania) można naszyć nieco niżej? Bo gdy torba jest niepełna, a ta kieszonka jest wypełniona, np. pomadkami, to wszystko wypada... Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🤩😃👋🎄

2 sie 2023
Samą w sobie torbę oceniam pozytywnie, tj. bardzo ładna, pęknie wykonana, dobra jakość materiału. Zamówienie wysłane z delikatnym opóźnieniem (nadanie nr paczki w inPost nie jest równoznaczne z wysyłką paczki, bowiem trzeba ją jeszcze umieścić w skrytce). Sam fakt opóźnienia nie jest kluczowy, istotny jest brak odzewu na e-maila, którego wysłałam do sklepu. Na minus również haft w torbie, który został wykonany na szarym materiale w szarym kolorze - totalnie niewidoczny.

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

Piękna torba w kolorze butelkowej zieleni! Świetnie się nosi na co dzień, jest pojemna i lekka. Wybrałam podszewkę w gwiazdy i inicjały na kieszonce - serdecznie za nie dziękuję: nie ma ich w standardiwej ofercie (ze względu na materiał), ale pani Karolina wymyśliła sprytne rozwiazanie i teraz to jest MOJA torebka 🙂💕
Torebko- plecak jest naprawdę piękny, taki jak na zdjęciach. Bardzo ładnie się prezentuje na żywo i napewno zamówię kolejną torebkę ponieważ wykonana jest starannie i można ją dedykować. Najlepsze jest to że jest uszyta dla mnie 😍 tak jak chciałam 🥰
1 kwi 2024

Zdecydowanie polecam!

Torba jest cudowna. Spodobala mi sie jak ją zobaczyłam na stronie, ale dopiero jak przyszła do mnie to się w niej zakochałam. Jest absolutnie idealna <3 Do tego świetny kontakt mailowy i wysyłka zgodnie z podanymi termiami. Absolutnie polecam!

Torebka rewelacja

W czasie oczekiwania na uszycie torebki dostalam info : jest ok - szyjemy. Torebka dostarczona w eleganckim opakowaniu, starannie wykonanana, czuć dbałość i serce .Jestem po prostu zachwycona i zastanawiam się , którą jeszcze zamówić
6 kwi 2024

Fajna, oryginalna torebka

Fajna torebka. Wybrałam model z kolorowymi paskami, które dają efekt nonszalancji :) Mimo, że mam rozmiar S , nadal jest bardzo pojemny. Pasuje do wiosennych stylizacji, ale myślę, że będę ją nosić cały rok.
Nie mogę ocenić torebki po miesiącu, wszystko wyjdzie w użytkowaniu,jednakże wykonana jest solidnie,jedynie kolor jest nieco inny niż na zdjęciu,ale o tym uprzedza sprzedający. Jestem zadowolona z zakupu.
Polecam z całego serca! Produkt świetny, zrobiony zgodnie z zamówieniem, dopasowany do moich potrzeb, z dbałością o szczegóły. Świetny kontakt z p. Karoliną, doradziła, pomogła. Jestem bardzo zadowolona.
Świetny kontakt,piekna torba, nie było żadnego problemu z dogadaniem szczegółów. Jak na pracę hand made szybki czas realizacji:) Juz poleciłam dalej i z pewnością zamowie kolejne torby:)
Jestem bardzo zadowolona. Torebka wspaniała - świetny design, materiały, każdy detal dopracowany i idealnie wykonany. Realizacja zgodnie z deklarowanym czasem. Pięknie zapakowane.

Super torby

To już moja trzecia torba i kupiłam też na prezent dla siostry. Torby są super. Świetnie wyglądają i są bardzo fajne w użytkowaniu. To napewno nie była moja ostatnia torba.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Torebka śliczna, podszewka i haft zgodny z zamówieniem że nie wspomnę o bibule w którą torebka była zapakowana. Polecam z całego serca.
Świetnie, że zostały uwzględnione moje wskazówki odnośnie torebki, pomimo że przesłałam je jakiś czas po zamówieniu. Doceniam indywidualny kontakt z klientem 🙂
Jak zawsze torebki wykonane bardzo dokladnie zgodnie z oczekiwaniem. Znajomi dopytuja skad mam takie fajne pakowne a zarazem eleganckie torby. Polecam goraco
Fenomenalna usługa. Pani Karolina uratowała mi życie z prezentem dla żony. Polecam każdemu komu tylko mogę. Żona zadowolona z torebki w 100%.
Torebka kolor fuksja jest uszyta bardzo starannie, wykończenie i wszystkie elementy są estetycznie wykonane. Bardzo oryginalny wzór. Polecam
Bardzo szybka realizacja zamówienia, do tego byłam informowana o postępach pracy nad nim. Torba dotarła do mnie starannie zapakowana.
30 mar 2024

Polecam :)

Torebka jest śliczna, zrobiona z porządnego materiału. Na pewno jeszcze kilka innych wzorów znajdzie się jeszcze w moim posiadaniu 🙂
Produkt o bardzo wysokiej jakości, w 100% spełniający wszystkie oczekiwania. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry. Szczerze polecam🙂
Torebka pięknie uszyta, jest wyjątkowa w swoim rodzaju, bardzo starannie wykonana.Kontakt na wysokim poziomie.Gorąco polecam
Świetne torby, gorąco polecam , szyte pięknie i z ogromną precyzją i zaangażowaniem . Niebawem wrócę po kolejną :) .