karolinaaudycka.pl- Logo - Opinie

karolinaaudycka.pl

Opinie (2168) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7522)

Ważny od: 16 lis 2020
karolinaaudycka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 gru 2023
Torba jest super, jestem bardzo zadowolona. 😍Kolor torby, użyteczność, kolor podszewki, wodoodporność - rewelacja. Jedyną sprawą, którą bym poruszyła, to fakt: czy wewnętrzną kieszonkę (bez zapinania) można naszyć nieco niżej? Bo gdy torba jest niepełna, a ta kieszonka jest wypełniona, np. pomadkami, to wszystko wypada... Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🤩😃👋🎄

2 sie 2023
Samą w sobie torbę oceniam pozytywnie, tj. bardzo ładna, pęknie wykonana, dobra jakość materiału. Zamówienie wysłane z delikatnym opóźnieniem (nadanie nr paczki w inPost nie jest równoznaczne z wysyłką paczki, bowiem trzeba ją jeszcze umieścić w skrytce). Sam fakt opóźnienia nie jest kluczowy, istotny jest brak odzewu na e-maila, którego wysłałam do sklepu. Na minus również haft w torbie, który został wykonany na szarym materiale w szarym kolorze - totalnie niewidoczny.

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

Realizacja zamówienie i wysyłka wszystko ok. Mam zastrzeżenie co do produktu bo niestety zamek w nerce non stop się zacina. Jest to strasznie denerwujące szczególnie jak się chce coś szybko wyciągnąć. Ale dam jeszcze kilka dni… może ten zamek jakoś się wyrobi…
30 mar 2024
Torebka bardzo dobrze wykonana, kolor i materiał bardzo ładnie się prezentuje i dałabym 5 gwiazdek, ale paski torby, które zakładamy na ramię niestety spadają i jest to trochę uciążliwe. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
Ogólnie torba mi się bardzo podoba z wyjątkiem pasków które nie są skórzane. Za taką cenę tego oczekiwałam.
4 lut 2024
31 sty 2024
9 sty 2024
Torba jest super,ale jak dla mnie za duża
21 lip 2023

Nie wszystko ok, ale wrócę do sklepu

Zdjęcie nie oddawało charakteru materiału. Jest nieco siermiężny, grubo tkany, rustykalny, a oczekiwałam minimalistycznej, klasycznej prostoty. Wykonanie wysokiej jakości, ładnie zagospodarowany środek nerki. Długie oczekiwanie. Ponad 3 tygodnie.
30 paź 2023
Torba ogólnie bardzo ładna, ale tworzywo z którego są wykonane paski mogłoby być lepszej jakości, a najlepiej gdyby były ze skóry
20 lip 2023
Nerka przepiekna, wykonana z ogromna starannoscia. Natomiast nie dalam wszystkich gwiazdek z dwoch powodow: - regulacja paska nie jest najwygodniejsza na swiecie - zabraklo informacui ze domyslnie wysylany jest krotki pasek… ktory nadaje sie tylko na biodra. A wystarczyloby obowiazkowe pole wyboru dlugosci paska- dropdown i dwie opcje… a tak musze doplacac 40 zl za drugi dluzszy pasek zeby moc nerke nosic przez plecy… Ale ogolnie polecam. Produkt super. Dopracujcie proces sprzedazy i komunikacji z klientem.
16 lis 2023

Lekki niedosyt

Ogólnie torba bardzo ładnie i starannie uszyta. Rozczarowały mnie jednak długości pasków. Moim zdaniem są za krótkie przez co torba nie układa się tak jak na zdjęciu w ofercie i nie jest to wygodne w noszeniu. Mój błąd jest taki że nie doczytałam długości tych pasków. Nie jestem drobną osobą i zawieszenie tej torebki na ramię przy tej długości paska głównego nie wchodzi w grę. Moje zdjęcia dodane to torba pusta im bardziej napełniona tym dziwniej te paski się układają.
1 wrz 2023

Paski za krótkie dla plus size

Torebka na którą warto czekać. ALE... Jako osoba plus size , paski do założenia torby jako plecak mogłyby być o min 5cm dłuższe. Dodatkowo przednie kieszonki mogłyby być ciut większe/wyższe, na tyle by móc schować telefon. Ogólnie wykonanie i kolor beż zastrzeżeń. Polecam.
Wzór na torebce i wykonanie na plus, na minus podszewka. Mam już kilka torebek tej firmy i zawsze podszewka była kolorowa lub w gwiazdki a w tej szaro - bura.
14 lip 2023

Jest zadowolająco

Spory czas oczekiwania, chociaż nie został przekroczony ten deklarowany na stronie. Wzór materiału i jego kolor torebki zgodny z oczekiwaniami.
12 lip 2023

Nerka jest wspaniala, pasek do niej już mniej

Jakość nerki jest super i jest naprawdę luksusowa choć dźwięk zamków odbijających się o siebie jest trochę denerwujący po pewnym czasie. Klamry paska są piękne ale myślałam ze pasek sam w sobie będzie ładniejszy. Zaskoczyło mnie jednak jak długo trwała realizacja zamówienia. Podsumowując mam pozytywne odczucia :)
8 lis 2023
torebka jest piekna. Miałam do wyboru dwa wymiary: duży i mały. Mały wymiar torebki jest dla mnie ( niski wzrost) za duży. :Mam tez uwagę do rączek, uważam że powinny być wykonane z lepszego gatunku imitacji skóry. Wybrałam sobie podszewkę innego koloru i jest cudnie. Ogólnie jestem zadowolona.
23 lis 2023

może być

PLUS: Solidnie uszyta, ładny materiał. MINUS: Jak dla mnie trochę za krótki (i niestety nie regulowany) uchwyt w stosunku do szerokości torby, przez to ciężko się odpina, zbiera się zbyt dużo materiału i trzeba się mocować z torbą podczas otwierania i zamykania. Poza tym ok.
24 cze 2023
Kolor podszewki - szkoda, ze nie został skonsultowany. Jeden z plecaków - czarny był dla mężczyzny o czym informowałam, a ma podszewkę w środku w białe gwiazdki. Wolałbym w tym wypadku jednolity kolor gdybym wiedziała ze można wybrać. Całość wykonania bardzo staranna i ładna
19 lis 2023

Torebka jest super, ale haft mało widoczny

Torebka jest super, ale szkoda,że haft został naszyty w taki sposób, że napis mało wyraźny, mało widoczny. Może to kwestia czcionki i koloru, grubości haftu. Spodziewałam się, że będzie jakoś gustownie wpasowany w torebkę.
7 wrz 2023
Ogólnie nerka wygląda bardzo dobrze. Fajny materiał, zamki chodzą sprawnie. Jedynie do czego mogę się przyczepić to jest krzywo uszyta, nie rzuca się to tak bardzo w oczy ale za te pieniądze powinna być lepiej podszyta.