sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (127) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1055)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

9 gru 2023
Szybka wysyłka. Produkt zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że szybkość wysyłki oraz zgodność produktu z opisem spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Panią ponownie w przyszłości! 📦😊

Wszystko na +

Szybko, sprawnie. Serdecznie polecam
26 gru 2023
Bardzo dziękujemy, za Pana entuzjazm i rekomendację! 🌟 Cieszymy się, że doświadczenie z naszym sklepem było dla Pana tak pozytywne. Pańskie słowa są dla nas motywacją do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy, zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów!" 🚀🛍️🙌
16 gru 2023
Wszystko przebiegło sprawnie
26 gru 2023
Dziękujemy, Macieju, za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że proces zakupowy przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco. Staramy się, aby każda transakcja była dla naszych klientów właśnie taka. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛒

Bardzo dobre ceny
26 gru 2023
Dziękujemy za Pani rekomendację! 😊 Miło słyszeć, że nasze ceny spotkały się z Pani uznaniem. Staramy się, aby nasze produkty były dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na kolejne zakupy i mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli spełnić Pani oczekiwania! 🌟🛒💰
7 gru 2023
DLA MNIE JEST OK
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za zwięzłą opinię! 😊 Miło słyszeć, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Zapraszamy na kolejne zakupy i mamy nadzieję, że również one będą "OK"! 🌟🛒
29 lis 2023
Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za Pani opinię! 😊 Miło słyszeć, że wszystko było w porządku. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby ponownie spełnić Pani oczekiwania! 🌟🛒
28 gru 2023
17 gru 2023
15 wrz 2023
Bardzo zachęcają promocje np. na dwupaki suplementów diety a także szybka, sprawna realizacja zamówień. Do poprawy dostępność produktów marki Solgar (niektóre są niedostępne od wielu m-cy) oraz spektrum marek kosmetyków profesjonalnych (dla przykładu: Geek&Gorgeous, Neostrata, Monoderma, Ole Henriksen, Skyn Iceland, Kate Somerville), tak żeby nie trzeba było po jeden niedostępny kosmetyk udawać się do kolejnego sklepu online.
19 wrz 2023
Dziękujemy za obszerny komentarz oraz cenne uwagi! 🌟 Cieszymy się, że nasze promocje oraz szybkość realizacji zamówień spotkały się z Pani pozytywnym odbiorem. Równocześnie przyjmujemy do wiadomości wszystkie Pani sugestie dotyczące rozszerzenia oferty oraz poprawy dostępności niektórych produktów. Dziękujemy za lojalność i za to, że jest Pani też z nami! Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy. 😊🛍️
18 lis 2023

POLECAM !!To były moje pierwsze zakupy i takie…

To były moje pierwsze zakupy i takie miłe zaskoczenie! Zamówiłam tylko jeden mały kremik przyszła duża paczka, oprócz tego był prezent: butelka i próbki . Ekspresowy czas dostawy to już w ogóle kosmos. Zamówienie złożyłam w piątek o 12, a było u mnie w sobote ! POLECAM !!!!!!
22 lis 2023
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zaskoczyć Panią szybką dostawą i dodatkowymi prezentami. Dziękujemy za rekomendację i zapraszamy na kolejne zakupy! 😊
23 paź 2023
Bardzo szybka i profesjonalnie przeprowadzona transakcja - można na Państwu polegać! Co można zrobić lepiej? Żeby kupon rabatowy na następne zakupy był ważny dłużej niż rok, na przykład 2 lata. Poza tym wszystko przebiegło idealnie.
25 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywne słowa i cenną sugestię! 🌟 To prawda, czas leci szybko, ale może nie zawsze tak szybko jak wygasające kupony. 😄 Postaramy się rozważyć przedłużenie ich ważności. Bardzo się cieszymy, że cała transakcja przebiegła prawidłowo, zapraszamy na kolejne, idealne zakupy! 🛒🎉
31 mar 2023

Bardzo fajny sklep-szybka wysyłka-darmowe próbki-uwielbiam :)

Bardzo fajny sklep. Po ostatnim zakupie i ekspresowej paczce z dodatkowymi próbkami dokonałam ponownego zakupu. Konsultantka z firmy Lemone pomogła mi w wyborze kosmetyków. Serdecznie polecam!!!
2 kwi 2023
Drogi użytkowniku, dziękujemy za tę eksplozję pozytywnych słów! 🎉 Jesteśmy dumni, że nasz sklep przyciąga takich entuzjastów, jak Ty. Próbki to taka nasza mała niespodzianka, jak darmowy deser w ulubionej restauracji - wszyscy je uwielbiamy! 😋 Co do naszych konsultantek, śmiało można powiedzieć, że zamiast krwi, mają w sobie sok z limonki! 🍋 Zawsze chętnie pomogą w wyborze idealnych kosmetyków. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy!
18 sie 2023

Polecam z czystym sumieniem

B szybka przesyłka ,dobrze opakowana, w srodku próbki dwóch różnych produktow i pismo z odpowiedzią na moje pytanie zaxane w mailu. B sprawnie, szybko i profesjonalnie. POLECAM!
12 wrz 2023
Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! 🌟 Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że doceniła Pani nasze podejście do obsługi klienta oraz że zestaw próbek i osobiste podejście przypadły do gustu. Dla nas najważniejsze jest, aby każdy klient czuł się wyjątkowo. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i dziękujemy za polecanie nas innym! 😊📦💖
18 paź 2023

Profesjonalna i przemiła obsługa, szybki kontakt i rozwiązanie problemu. Ekspresowa wysyłka. Miła niespodzianka przy otwieraniu zamowienia. POLECAM
18 paź 2023
Dziękujemy bardzo za tak świetną recenzję! 😊 Jest nam niesamowicie miło, że nasza obsługa, szybkość działania i mała niespodzianka w zamówieniu spotkały się z taką aprobatą. Dla nas to potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku. Dziękujemy za polecanie nas innym i serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🎁👍
28 lip 2023
Gdyby każdy sklep działał jak Lemone... Dobre ceny , gwiezdna szybkość obsługi, doskonała i szybka ścieżka zamówienia... Świat byłby lepszy -)
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za tak ciepłe słowa! 😊 To wielki komplement dla naszego sklepu. Cieszymy się, że doświadczenie z zakupami u nas było tak pozytywne. Staramy się nieustannie dostarczać najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Dziękujemy za rekomendację i z niecierpliwością czekamy na kolejne zamówienia w 🍋! 😊💖
30 mar 2023
Wydaje mi się ze są głupoty z logowaniem. Zakupy musislam zrobic jako gość, bo system nie rozpoznawał mojego hasła. Nowego tez nie chciał🙃
2 kwi 2023
Droga użytkowniczko, dziękujemy za Twoją opinię! 🌟 Czasem nasz system logowania może być trochę kapryśny, jak nastoletni buntownik 😜 Przepraszamy za wszelkie niedogodności i uważamy, że przysługuje Ci specjalne wyróżnienie za determinację w dążeniu do celu - udało Ci się złożyć zamówienie mimo przeciwności losu! 💪 Zapewniamy, że będziemy pracować nad tym, aby nasz system logowania był przyjaźniejszy i bardziej gościnny, niczym dobry gospodarz wpuszczający gości bez zbędnych ceregieli. 😊 Zapraszamy ponownie, obiecujemy, że następnym razem będzie łatwiej!
14 paź 2023

Wszystko na 5

Informacja o każdym kroku zamówienia. Szybka wysyłka i dostawa. Produkty dobrze zapakowane. Fajny gratis. Zdecydowanie polecam.
18 paź 2023
Dziękujemy bardzo Pani Moniko, za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że Pani docenia transparentność w informowaniu o statusie zamówienia oraz że sprostaliśmy wymogom w szybkości dostawy i jakości opakowania. Miło słyszeć, że nasz mały gratis również spotkał się z aprobatą. Pani rekomendacja jest dla nas bardzo cenna. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 😊🛒🎁
26 wrz 2023
Bardzo jestem zadowolony, szybka wysyłka, jak w najlepszym stanie.., idealnie zapakowane, cudowne produkty.., Polecam
26 wrz 2023
Cieszymy się, że wysyłka, opakowanie, a przede wszystkim produkty spełniły Pana oczekiwania. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klientów, dlatego ciągle dążymy do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności. Zapraszamy do ponownych zakupów i dziękujemy za polecanie nas innym! Lemone Team! 🌟📦
25 paź 2023
Super sklep, ekspresowa wysyłka i dostawa na następny dzień! A do tego konkurencyjne ceny i promocje! Polecam <3
25 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię i pięć gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jest nam niezmiernie miło, że docenili Państwo naszą szybką wysyłkę, konkurencyjne ceny i promocje. Jesteśmy jak e-commerce'owa wersja Usaina Bolta – szybcy i efektywni! 🏃‍♂️💨 Zapraszamy na kolejne zakupy, już nie możemy się doczekać, aby znów Panią ugościć! 🛒🎉
13 wrz 2023
Błyskawiczna realizacja zamówienia, towar porządnie zapakowany. Próbki kosmetyków gratis od sprzedawcy. Polecam
19 wrz 2023
Cieszymy się, że docenia Pani szybkość realizacji oraz dodatkowy bonus. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów i z góry dziękujemy za polecanie nas innym! 🌟🎁