sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (127) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1055)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

6 paź 2023

Przesyłka dobrze zapakowana, szybko zrealizowana. W środku czekała także miła niespodzianka. Polecam ten sklep.
9 paź 2023
Cieszymy się, że proces wysyłki, opakowanie oraz mały dodatek przypadły Pani do gustu. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta, dlatego starannie dbamy o każdy etap realizacji zamówienia. Miło słyszeć, że nasza niespodzianka spotkała się z Pani uznaniem. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy i dziękujemy za polecanie nas innym! 🌟📦😊
21 paź 2023
Bardzo zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia, z szybkiej dostawy... wdzięczność wdzięczność wdzięczność
25 paź 2023
O, trzykrotne "wdzięczność" to dla nas jak trzy Oskary w jednym roku! 🏆🌟 Bardzo się cieszymy, że Pani jest zadowolona z naszej szybkiej realizacji i dostawy. To dla nas ogromna motywacja do dalszego działania. Serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na Pani kolejne zamówienie! 🛒🌟😊
11 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do klienta.Mogę z pełnym przekonaniem polecić sklep.
18 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywne słowa! 😊 Cieszymy się, że nasze profesjonalne podejście do klienta spełniło Pani oczekiwania. Dla nas to największa nagroda. Bardzo dziękujemy za polecanie nas innym i z niecierpliwością czekamy na możliwość obsłużenia Pani przy kolejnych zakupach! 🌟🛍️👏
24 paź 2023

Super. Polecam

Bardzo szybka wysyłka, wszystko zgodnie z zamówieniem ☺️ Oprócz tego jeszcze wysłali prezencik 🥰
25 paź 2023
Dziękujemy za piękne słowa i za pięć gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Cieszymy się, że nasz mały prezencik sprawił Pani radość. 🥰 To taka nasza "wisienka na torcie" do szybkiej i sprawnie zrealizowanej transakcji. Zapraszamy na kolejne zakupy - kto wie, może kolejny prezencik już czeka na Panią! 🎁😊
17 sie 2023
Atrakcyjne zniżki dla stałych klientów, błyskawiczna przesyłka i upominki. Dziękuję
12 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że docenia Pani nasz system zniżek oraz małe gesty w postaci upominków. Jesteśmy tu dla Państwa, aby uczynić każde zakupy wyjątkowym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i dziękujemy za lojalność! 🌟🎁
MZ
Marta Z.
Białystok
3 paź 2023
Expresowa realizacja zamówienia. Towar z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach
4 paź 2023
Dziękujemy za Pani opinię! 🌟 Cieszymy się, że tempo realizacji oraz jakość produktów spełniły oczekiwania. Naszym celem jest łączenie wysokiej jakości produktów z atrakcyjnymi cenami. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów i życzymy kolejnych udanych transakcji! 😊🛍️
7 wrz 2023
Przesyłka doszła szybko i bezproblemowo. Produkt był też w dobrej cenie. Polecam.
12 wrz 2023
Cieszymy się, że proces dostawy przebiegł sprawnie i że jest Pani zadowolona z ceny produktu. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów i dziękujemy za rekomendację! 😊🛍️
22 wrz 2023
Przyjemne ceny, wielki wybór produktów, szybka dostawa - doskonala spówpraca.
26 wrz 2023
Dziękujemy za tak pozytywny komentarz! 😊 Cieszymy się, że Pani doceniła nasze ceny, różnorodność asortymentu oraz szybkość dostawy. Dla nas najważniejsze jest, aby każda współpraca była dla naszych klientów doskonałym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania! 🌟🛒
24 paź 2023

Szybka wysyłka i dobra komunikacja

Szybka wysyłka, dobra komunikacja, możliwość śledzenia zamówienia na bieżąco.
25 paź 2023
Dziękujemy za te wspaniałe komentarze! 🌟 Szybkość, komunikacja i przejrzystość to dla nas ważne priorytety. Cieszymy się, że Pana doświadczenie z nami było pozytywne. Zapraszamy do kolejnych zakupów, gdzie zawsze będzie można śledzić swoje zamówienie jak paparazzi gwiazdę! 📸🛒😄
16 paź 2023

Błyskawiczna dostawa, miła obsługa, szeroki wybór produktów. Bardzo polecam!
18 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą opinię! 😊 Jest nam niezmiernie miło, że błyskawiczna dostawa, miła obsługa oraz szeroki wybór produktów zrobiły tak dobre wrażenie. Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Bardzo dziękujemy za polecanie nas innym i zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛍️👍
17 paź 2023
Szybka dostawa,pięknie zapakowany produkt,duża oferta produktów w sklepie.
18 paź 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że szybka dostawa, estetyczne zapakowanie produktu oraz szeroka oferta w sklepie przypadły Pani do gustu. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów. Naprawdę! Serdecznie zapraszamy na kolejne, udane zakupy! 😊🛒🎁

Polecam Lemone

Bardzo szybka przesyłka,atrakcyjne rabaty,profesjonalna obsługa klienta.
18 paź 2023
Dziękujemy za Pani entuzjastyczne słowa! 🎉 Jest nam niezmiernie miło, że szybkość przesyłki, atrakcyjność naszych rabatów oraz poziom obsługi klienta spotkały się z takim uznaniem. Cieszymy się, że udało nam się spełnić te wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług również w przyszłości! 🌟🛍️😊
7 wrz 2023
Błyskawiczna wysyłka, zamówienie ładnie, estetycznie zapakowane, gratisy
12 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że docenia Pani szybkość wysyłki oraz sposób pakowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że gratisy przypadły Pani do gustu. 😊 Zapraszamy do kolejnych zakupów! 🎁🛒
18 paź 2023
Fast delivery, very good packaging, samples of other creams as a gift
18 paź 2023
Thank you for your wonderful review! 🌟 We're thrilled to hear that you were pleased with the fast delivery, the quality of our packaging, and the added bonus of sample creams. Your satisfaction is our top priority. We look forward to serving you again in the future! 😊📦🎁
Bardzo szybka transakcja, gorąco polecam LEMONE online shop. Michał
12 wrz 2023
Dziękujemy za gorącą rekomendację, Michał! 😊 Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że proces transakcyjny przebiegł sprawnie i szybko. Pracujemy nad tym, aby zapewnić najlepsze doświadczenia zakupowe. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów w "LEMONE online shop"! 🍋🌟
AS
15 wrz 2023
Ekspresowa wysyłka, pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona:)
19 wrz 2023
Dziękujemy za świetną opinię! 😊 Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania pod każdym względem. Dążymy do tego, aby każda transakcja była realizowana profesjonalnie i ekspresowo. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i życzymy samych pozytywnych doświadczeń związanych z naszym sklepem! Pani zadowolenie, jest tez i naszym 🛍️
29 cze 2023

Solidna firma

Szybka obsługa , nie ma kłopotów z doręczeniem przesyłki . Polecam
3 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że nasza szybka obsługa i sprawne doręczenie spełniły Twoje oczekiwania. 🚀 Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. ❤️ Zapraszamy na kolejne zakupy 🛍️ i z góry dziękujemy za ewentualną rekomendację naszego sklepu! 🙏
bardzo szybka realizacja zamówienia, pięknie zapakowane. Polecam
3 mar 2024
Cieszymy się, że nasza szybkość realizacji zamówień jest równie imponująca, co umiejętności pakowania Pani Moniki, która zawsze stara się, aby każda przesyłka była małym dziełem sztuki. 🎨 Dzięki za polecanie nas dalej oraz rozgłaszanie dobrej opinii szybciej niż plotki w małym miasteczku! 🗣️💨
17 kwi 2023

Profesjonalna realizacja zamówienia

Natychmiastowa realizacja zamówienia, piękne pakowanie produktu.
19 kwi 2023
Nasz zespół to prawdziwi artyści w dziedzinie opakowań, którzy dbają o estetykę i bezpieczeństwo Twoich produktów podczas transportu! 🎁🚚 Dziękujemy bardzo za opinię i zapraszamy na kolejne zakupy, gdzie będziemy nadal oferować natychmiastową realizację zamówień oraz piękne i estetyczne opakowania produktów, tak aby Twoje doświadczenie zakupowe było jak najbardziej pozytywne! 🛍️😊
Szybka wysyłka .Ładnie zapakowane(ECO)Kupon rabatowy .Dziękuję
4 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że doceniła Pani nasze eco-pakowanie oraz dodatkowy bonus w postaci kuponu rabatowego. Dla nas ważne jest dbanie o środowisko oraz satysfakcja naszych klientów. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i dziękujemy za wybór naszego sklepu! 🌿🛍️🌟