sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (121) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1061)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

25 paź 2023
Pięknie zapakowana paczuszka, a doszła w mgnieniu oka
25 paź 2023
Cieszymy się, że paczuszka spełniła Pani oczekiwania i dotarła błyskawicznie! 🌟 Dziękujemy za pięć gwiazdek. Postaramy się, aby każda przesyłka była dla Państwa jak mini-święto. 🎁🎉 Zapraszamy ponownie do naszego sklepu!
9 paź 2023

Polecam!

Bardzo szybka dostawa i paczka pięknie zapakowana!😊
18 paź 2023
Dziękujemy za tak miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że szybka dostawa oraz starannie zapakowana paczka przysporzyły Pani radości. Dbamy o każdy detal, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy! 🌟📦🎁
19 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Dziękuję
24 paź 2023
Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie! 🌟 Dziękujemy za miłe słowa i serdecznie zapraszamy na kolejne "zakupowe przygody"! 🛒🎉😊
21 lis 2023

Wszystko super

Szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem
22 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Staramy się zawsze zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Zapraszamy na kolejne zakupy! 😊
23 gru 2023
Super szybka wysyłka i obsługa 👌 polecam!
26 gru 2023
Dziękujemy za Pani rekomendację i pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że nasza szybka wysyłka i obsługa spełniły oczekiwania. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy i obiecujemy, że nadal będziemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie! 👍🛒💨
30 sie 2023
Szybka dostawa. Wszystko zgodnie z opisem.
31 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Pani pozytywną recenzję! 🌟 Szybkość dostawy i zgodność z opisem to dla nas priorytety. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ponownie! 🛒😊
9 gru 2023
Szybka wysyłka. Produkt zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że szybkość wysyłki oraz zgodność produktu z opisem spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Panią ponownie w przyszłości! 📦😊
19 paź 2023
Próbki do zamówienia. Ekspresowa wysyłka
24 paź 2023
Dziękujemy Pani Zuzanno za pozytywną opinię! Cieszymy się, że próbki i ekspresowa wysyłka trafiły w Pani gust. 🌟 Staramy się, aby każde zamówienie było małym wydarzeniem pełnym miłych niespodzianek. Zapraszamy na kolejne, równie ekspresowe zakupy! 🛒🚀😊
22 wrz 2023
Błyskawiczna dostawa doskonałego produktu
26 wrz 2023
Dziękujemy i zapewniamy, że staramy się zawsze dostarczać naszym klientom tylko najlepsze produkty w jak najkrótszym czasie. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów! 🌟📦
Szybko sprawnie i bezproblemowo. Polecam
25 paź 2023
Dziękujemy za pięć gwiazdek i miłe słowa! 🌟 Cieszymy się, że proces zakupów przebiegł szybko i sprawnie, jak w zespole F1. 🏎️ Zapraszamy do kolejnych, równie udanych zakupów! 🛒👍
22 sie 2023
Wszystko jest fantastycznie! Dziękuję:)
23 sie 2023
Dziękujemy za tak ciepłe słowa! Kiedy czytamy "fantastycznie", to nasze serca robią "bum-bum" ze szczęścia! 😊 Do zobaczenia przy następnej fantastycznej transakcji! 🌟🛍️ Дякуємо за такі теплі слова! Коли читаємо "фантастично", наші серця роблять "бум-бум" від щастя! 😊 Будемо раді бачити вас знову при наступній фантастичній угоді! 🌟🛍️
wszystko w porządku, szybko i solidnie
12 wrz 2023
Łatwo, szybko i przyjemnie. Polecam :)
12 wrz 2023
Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! 😊 Cieszymy się, że proces zakupowy w naszym sklepie okazał się być łatwy, szybki i przyjemny. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów! 🌟🛍️

Wszystko na +

Szybko, sprawnie. Serdecznie polecam
26 gru 2023
Bardzo dziękujemy, za Pana entuzjazm i rekomendację! 🌟 Cieszymy się, że doświadczenie z naszym sklepem było dla Pana tak pozytywne. Pańskie słowa są dla nas motywacją do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy, zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów!" 🚀🛍️🙌
20 paź 2023
Szybką dostawą, zgodnie oczekiwaniem
25 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Szybka dostawa to nasz konik - myślę, że niedługo wyprzedzimy dostawców pizzy. 😄 Cieszymy się, że wszystko było zgodne z oczekiwaniem i serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 🛒🎉
11 maj 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia
3 lip 2023
Dziękujemy za pozytywne słowa! 🎉 Cieszymy się, za docenienie szybkiej realizacji zamówienia. Staramy się naprawdę mocno, aby nasze kosmetyki i suplementy docierały do Klientów jak najszybciej! 🚀 Zapraszamy na kolejne zakupy! 🛍️😊
4 paź 2023
szybka wysyła i dostarczenie towaru
4 paź 2023
Dziękujemy za Pani feedback! 🌟 Cieszymy się, że proces wysyłki oraz dostarczenia towaru przebiegł sprawnie i szybko. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 😊📦
25 maj 2023
Wszystko ok, szybka przesyłka.
3 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🎉 Świetnie słyszeć, że wszystko poszło gładko i że cieszysz się naszą szybką przesyłką. 🚀 Czekamy na Ciebie z kolejnymi zamówieniami! 🛍️😊
16 gru 2023
Wszystko przebiegło sprawnie
26 gru 2023
Dziękujemy, Macieju, za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że proces zakupowy przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco. Staramy się, aby każda transakcja była dla naszych klientów właśnie taka. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛒
Szybka realizacja zamówienia.
25 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek! 🌟 Szybka realizacja zamówień to nasza specjalność, jak dobry kucharz, który zna swoje przepisy na pamięć! 🍲 Zapraszamy ponownie do naszego sklepu, gdzie wszystko zawsze odbywa się ekspresowo! 🛒🚀