sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (128) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1055)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

4 paź 2023
szybka wysyła i dostarczenie towaru
4 paź 2023
Dziękujemy za Pani feedback! 🌟 Cieszymy się, że proces wysyłki oraz dostarczenia towaru przebiegł sprawnie i szybko. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 😊📦
25 maj 2023
Wszystko ok, szybka przesyłka.
3 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🎉 Świetnie słyszeć, że wszystko poszło gładko i że cieszysz się naszą szybką przesyłką. 🚀 Czekamy na Ciebie z kolejnymi zamówieniami! 🛍️😊
Szybka realizacja zamówienia.
25 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek! 🌟 Szybka realizacja zamówień to nasza specjalność, jak dobry kucharz, który zna swoje przepisy na pamięć! 🍲 Zapraszamy ponownie do naszego sklepu, gdzie wszystko zawsze odbywa się ekspresowo! 🛒🚀
23 paź 2023
Szybko i bezproblemowo :)
25 paź 2023
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! 🌟 Szybko i bezproblemowo, to nasze dwa ulubione przymiotniki. 😄 Zapraszamy serdecznie na kolejne równie przyjemne zakupy! 🛒🎉😊
10 paź 2023
Wzorowa obsługa 🙂 Polecam
18 paź 2023
Dziękujemy za komplement i polecanie naszego sklepu! 😊 Wzorowa obsługa to coś, do czego dążymy każdego dnia. Jest nam bardzo miło, że udało nam się spełnić Pana/Pani oczekiwania. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛒👍
13 sie 2023
Wszystko bardzo sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Opinia wystawiona do testów.
6 wrz 2023
Polecam. Szybka wysyłka
12 wrz 2023
Dziękujemy za Pani rekomendację! 😊 Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania, oferując szybką wysyłkę. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów! 🌟📦
17 kwi 2023
Polecam !!!!
19 kwi 2023
Dziękujemy za Twoją krótką, ale wartościową opinię! 🌟 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów i usług oraz że polecasz nasz sklep innym. Nasz zespół to prawdziwi pasjonaci, którzy kładą nacisk na zadowolenie klientów i stawiają ich potrzeby na pierwszym miejscu! 🛍️😊
BM
Beata M.
Białystok
27 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za polecajkę i pięć gwiazdek! 🌟 To dla nas jak piątka od nauczyciela z ulubionego przedmiotu - motywuje do dalszej pracy! 🍎 Zapraszamy na kolejne zakupy! 🛒😊
27 paź 2023
24 paź 2023
23 paź 2023
25 paź 2023
Pięć gwiazdek od Pani to dla nas jak pięciogwiazdkowy hotel w świecie e-commerce! 🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za najwyższą ocenę i zaufanie. Cieszymy się, że nasze starania są docenione. Serdecznie zapraszamy na kolejne "pięciogwiazdkowe" zakupy! 🛒🎉😊
10 paź 2023
18 paź 2023
Te pięć gwiazdek od Pani? To jak dla nas Oscary w świecie e-commerce kosmetyków i suplementów! 😎🌟 Zamiast czerwonego dywanu mamy szary... ekologiczny karton? Ale za to zawsze pełen doskonałych produktów! Dziękujemy, że jest Pani naszą najwierniejszą fanką. Autografy wysyłamy wraz z Pani następnym zamówieniem! 🎬🛒💄😉
9 paź 2023
18 paź 2023
Dziękujemy za maksymalną liczbę gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dla nas to miła rekomendacja. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 😊🛒👍
20 wrz 2023
26 wrz 2023
Dziękujemy za piękne 5 gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jesteśmy zachwyceni, że nasza usługa spełniła Pani oczekiwania. Będziemy dalej dążyć do perfekcji, aby każde kolejne doświadczenie z nami było równie pozytywne. Serdecznie zapraszamy ponownie! 😊
5 wrz 2023
12 wrz 2023
Dziękujemy za pełną notę! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasze usługi spełniły oczekiwania. Zrobimy wszystko, aby przy kolejnych zakupach również sprostać wymaganiom. Serdecznie zapraszamy! 😊
18 sie 2023
23 sie 2023
Dziękujemy za pełen zestaw gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Wasze wsparcie motywuje nas do jeszcze cięższej pracy! Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania w naszym sklepie! 🛍️😊
21 lip 2023
12 wrz 2023
Dziękujemy za Pana feedback! 🌟 Cieszymy się, że proces zakupowy przebiegł sprawnie. Zrobimy wszystko, aby kolejne zakupy także spełniały Pana oczekiwania. Serdecznie zapraszamy! 😊🛍️
9 cze 2023
5 cze 2023