sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (123) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1063)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

7 wrz 2023
Przesyłka doszła szybko i bezproblemowo. Produkt był też w dobrej cenie. Polecam.
12 wrz 2023
Cieszymy się, że proces dostawy przebiegł sprawnie i że jest Pani zadowolona z ceny produktu. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów i dziękujemy za rekomendację! 😊🛍️
22 wrz 2023
Przyjemne ceny, wielki wybór produktów, szybka dostawa - doskonala spówpraca.
26 wrz 2023
Dziękujemy za tak pozytywny komentarz! 😊 Cieszymy się, że Pani doceniła nasze ceny, różnorodność asortymentu oraz szybkość dostawy. Dla nas najważniejsze jest, aby każda współpraca była dla naszych klientów doskonałym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania! 🌟🛒
24 paź 2023

Szybka wysyłka i dobra komunikacja

Szybka wysyłka, dobra komunikacja, możliwość śledzenia zamówienia na bieżąco.
25 paź 2023
Dziękujemy za te wspaniałe komentarze! 🌟 Szybkość, komunikacja i przejrzystość to dla nas ważne priorytety. Cieszymy się, że Pana doświadczenie z nami było pozytywne. Zapraszamy do kolejnych zakupów, gdzie zawsze będzie można śledzić swoje zamówienie jak paparazzi gwiazdę! 📸🛒😄
16 paź 2023

Błyskawiczna dostawa, miła obsługa, szeroki wybór produktów. Bardzo polecam!
18 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą opinię! 😊 Jest nam niezmiernie miło, że błyskawiczna dostawa, miła obsługa oraz szeroki wybór produktów zrobiły tak dobre wrażenie. Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Bardzo dziękujemy za polecanie nas innym i zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛍️👍
Bardzo polecam zakupy w tym sklepie! Ekspresowa wysyłka, wszystko na plus.
26 gru 2023
Cieszymy się, że nasza ekspresowa wysyłka i całe doświadczenie zakupowe spotkały się z Pani uznaniem. Dążymy do tego, aby każde zamówienie było powodem do zadowolenia. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy w naszym sklepie! 🛒💨😊
17 paź 2023
Szybka dostawa,pięknie zapakowany produkt,duża oferta produktów w sklepie.
18 paź 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że szybka dostawa, estetyczne zapakowanie produktu oraz szeroka oferta w sklepie przypadły Pani do gustu. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów. Naprawdę! Serdecznie zapraszamy na kolejne, udane zakupy! 😊🛒🎁

Polecam Lemone

Bardzo szybka przesyłka,atrakcyjne rabaty,profesjonalna obsługa klienta.
18 paź 2023
Dziękujemy za Pani entuzjastyczne słowa! 🎉 Jest nam niezmiernie miło, że szybkość przesyłki, atrakcyjność naszych rabatów oraz poziom obsługi klienta spotkały się z takim uznaniem. Cieszymy się, że udało nam się spełnić te wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług również w przyszłości! 🌟🛍️😊
7 wrz 2023
Błyskawiczna wysyłka, zamówienie ładnie, estetycznie zapakowane, gratisy
12 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że docenia Pani szybkość wysyłki oraz sposób pakowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że gratisy przypadły Pani do gustu. 😊 Zapraszamy do kolejnych zakupów! 🎁🛒
18 paź 2023
Fast delivery, very good packaging, samples of other creams as a gift
18 paź 2023
Thank you for your wonderful review! 🌟 We're thrilled to hear that you were pleased with the fast delivery, the quality of our packaging, and the added bonus of sample creams. Your satisfaction is our top priority. We look forward to serving you again in the future! 😊📦🎁
Bardzo szybka transakcja, gorąco polecam LEMONE online shop. Michał
12 wrz 2023
Dziękujemy za gorącą rekomendację, Michał! 😊 Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że proces transakcyjny przebiegł sprawnie i szybko. Pracujemy nad tym, aby zapewnić najlepsze doświadczenia zakupowe. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów w "LEMONE online shop"! 🍋🌟
AS
15 wrz 2023
Ekspresowa wysyłka, pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona:)
19 wrz 2023
Dziękujemy za świetną opinię! 😊 Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania pod każdym względem. Dążymy do tego, aby każda transakcja była realizowana profesjonalnie i ekspresowo. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i życzymy samych pozytywnych doświadczeń związanych z naszym sklepem! Pani zadowolenie, jest tez i naszym 🛍️
29 cze 2023

Solidna firma

Szybka obsługa , nie ma kłopotów z doręczeniem przesyłki . Polecam
3 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że nasza szybka obsługa i sprawne doręczenie spełniły Twoje oczekiwania. 🚀 Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. ❤️ Zapraszamy na kolejne zakupy 🛍️ i z góry dziękujemy za ewentualną rekomendację naszego sklepu! 🙏
8 gru 2023
Mega szybka dostawa, rabat na kolejne zakupy i ładnie zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię! 😊 Bardzo cieszymy się, że nasza szybka dostawa, rabat na kolejne zakupy oraz staranne opakowanie trafiły w Pani gust. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z rabatu przy kolejnych zakupach – już nie możemy się doczekać, aby ponownie Panią ugościć! 🌟📦🎁

Bardzo ładnie zapakowana paczka, szybka realizacja, dobre ceny
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz! 🌟 Cieszymy się, że szybka realizacja zamówienia oraz zgodność produktu z zamówieniem spełniły Pani oczekiwania. Dążymy do tego, aby każde zamówienie było przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🛒😊
4 paź 2023
Szybka wysyłka .Ładnie zapakowane(ECO)Kupon rabatowy .Dziękuję
4 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że doceniła Pani nasze eco-pakowanie oraz dodatkowy bonus w postaci kuponu rabatowego. Dla nas ważne jest dbanie o środowisko oraz satysfakcja naszych klientów. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i dziękujemy za wybór naszego sklepu! 🌿🛍️🌟
22 sie 2023

świetny sklep

Bardzo szybka, darmowa wysyłka i bogaty asortyment. Polceam!
23 sie 2023
Dziękujemy za świetną opinię! Nasza wysyłka była szybka, ale to Państwa entuzjazm przyspiesza nas jeszcze bardziej! Asortyment staramy się mieć tak bogaty, by każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. 😉 Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🎁🚀
24 sie 2023
Szybka wysyłka towar na miejscu z miłym upominkiem polecam
25 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że proces wysyłki i mały gest w postaci upominku spotkały się z uznaniem. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i dziękujemy za rekomendację! 🎁🌟💖
szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za Pani opinię! 🌟 Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości realizacji oraz zgodności produktu z zamówieniem. Jesteśmy tu, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Zapraszamy na kolejne zakupy.
AŁ
Andrzej Ł.
Rabka-Zdrój
23 gru 2023
Zrobić u Was zakupy - to zrobić sobie wspaniały prezent!
26 gru 2023
Dziękujemy za tak piękne słowa! 😊 To dla nas wielka radość słyszeć, że zakupy w naszym sklepie są dla Pana prezentem. To nam bardzo schlebia! Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było wyjątkowe. Zapraszamy na kolejne zakupy i mamy nadzieję, że każde z nich będzie dla Pana kolejnym przyjemnym doświadczeniem! 🎁🌟🛍️
25 paź 2023
Super sklep! Suplementy dr enzmann zamawiam tylko tutaj!
25 paź 2023
Bardzo nam miło, że wybrała Pani nasz sklep jako miejsce do zakupu suplementów dr Enzmann! 🌟 Dziękujemy za pięć gwiazdek i zaufanie. Zapraszamy na kolejne zakupy, już teraz zastanawiamy się, jak jeszcze bardziej urozmaicić naszą ofertę dla Państwa. 🛒🎉