cannabaorganics.store- Logo - Opinie

cannabaorganics.store

Opinie (82) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (363)

Ważny od: 11 sty 2021
cannabaorganics.store spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Narazie jest dobrze, stosuję po 5 kropli 5% olejku i następuje mała poprawą, myślę że po dłuższym stosowaniu poprawi się mój sen.

15 maj 2023
Nie wiem czy działa. Chyba trzeba jakieś badania robić. Zauważalnych zmian nie ma jeśli o mnie chodzi.

Opinie nt. sklepu cannabaorganics.store

16 sty 2024
9 sty 2024
9 sie 2023

Bardzo dobry produkt - polecam!

Nasza 16-letnia suczka ma się bardzo dobrze. Podaję jej krople CBD od 15 czerwca i jej ogólny stan znacznie się poprawił. Znów ma apetyt, przesypia całą noc, a jej skóra jest znacznie lepsza. Zamówiłam jeszcze 2 butelki, ponieważ od września będę w Hiszpanii przez kilka miesięcy. Dziękuję za dobry produkt.
11 lip 2023

Pełen profesjonalizm! Polecam!

Bardzo dobrej jakości olejki w przystępnej cenie. Świetna obsługa, miła i pomocna. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytan, chętnie podpowiadają i doradzają. Błyskawiczna przesyłka.
27 wrz 2023
Lepiej być nie może produkty wysokiej klasy bardzo pomagają mojemu psu przy padaczce a poziom obsługi i szybkość wysyłki kosmiczna. Dziękuję
14 lis 2023
Doskonały kontakt ze sprzedawcą, wyczerpująca odpowiedź na wszystkie pytania. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Zdecydowanie polecam:)
16 cze 2023
Super sklep, olejki CBD dla zwierzaków bardzo dobrej jakości, ceny przystępne, rabaty dla stałych klientów, szybka realizacja zamówień
18 sie 2023

Spoko

Dopiero 3 tydzień stosuje, napewno lepiej spie, mam mniejszy problem ze wstawaniem, stres może jest mniejszy ale wyczuwalny
10 cze 2023
Zakrętki nie da się dokręcić tak aby nie przeciekała zawartość gdy butelka znajdzie się w stanie horyzontalnym
17 paź 2023

Samopoczucie 😊

Stosując CBD mam lepszą koncentrację i nie boli mnie tak często głowa. Polecam spróbować ten produkt😊
3 cze 2023
Swietna strona, wszystkie niezbędne informacje. Natychmiast wysyłka. Będę tu dalej kupować.
12 wrz 2023

Polecam - dobra obsługa, wysoka jakość towaru

Szybka wysyłka, łatwość składania zamówienia, dobra jakość olejków. Polecam
25 kwi 2023
Błyskawiczna wysyłka. Wysokiej jakości produkt w doskonałej cenie
25 kwi 2023
Świetny produkt w dobrych pieniądzach, szybka wysyłka. Polecam.
BF
Beata F.
11 sie 2023
Może jakieś bonusy dla stałych klijentow? Ale i tak jest ok 😁
15 maj 2023
Super szybko, profesjonalnie , wysokiej jakości produkty
26 kwi 2023
Znakomita jakość produktów ,profesjonalna ,szybka obsługa
TD
Thaddäus D.
Halvesbostel
4 wrz 2023

Sklep godny polecenia

Przejrzysta prezentacja sklepu, ceny ok., szybka dostawa