enbio.comOpinie

enbio.com- Logo - Opinie
enbio.com- Logo - Opinie

enbio.com - Autoklaw ENBIO klasy B - SZYBKOŚĆ I MOBILNOŚĆ.

ENBIO Tworzymy rewolucyjne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. W oparciu o nasze 25-letnie doświadczenie łączymy najnowocześniejsze rozwiązania biotechnologiczne z doskonałym designem. Nasza pasja i wytrwałe dążenie do celu sprawiły, że dzisiaj to właśnie sterylizatory parowe ENBIO pomagają walczyć o bezpieczeństwo w całej Europie. Stworzyliśmy Enbio, ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie ludzi jest naszym priorytetem. Poziom zakażeń żółtaczką, HIV, czy grzybicą w Europie jest zatrważający, a codzienna walka z wirusami jest znana nie tylko branży medycznej. Musimy z tym walczyć, a najlepszym do tego sposobem jest Enbio - intuicyjne, łatwe w obsłudze sterylizatory parowe najwyższej klasy, które są najszybsze na rynku i w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić NAJSZYBSZY Po co robić coś przez godzinę, jak można wykonać to w 7 minut? Enbio S to najszybszy autoklaw na rynku. A przy okazji jest niesamowicie intuicyjny i prosty w obsłudze. PAKOWNY Pasuje do każdego wnętrza dzięki swoim kompaktowym rozmiarom (25 x 16 x 56 cm). Jedocześnie pomieści wszystkie narzędzia czy to zapakowane, czy sterylizowane luzem. CICHY Luźna rozmowa przy pracującym autoklawie Enbio? A możę filiżanka kawy? Żaden problem! Jest tak cichy, że możesz się przy nim zrelaksować (32 dB, czyli mniej więcej tyle co pusta, cicha droga).
Enbio Technology Sp. z o.o.
Sportowa 8c
81-300 Gdynia