sklep.enbiogroup.plOpinie

Enbio Technology Sp. z o.o.
Suchy Dwór ul Szkolna 24
81-198 Kosakowo
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000214555
Marek Krajczynski

Opinie nt. sklepu sklep.enbiogroup.pl

4.88/5.00

Skorzystałam z walentynkowej promocji -10 na autoklaw w kolorze. I wybrałam żółty. Jest piękny, pastelowy, nietuzinkowy. Bardzo prosty w obsłudze, cichy, szybki, skuteczny. Bardzo nowoczesny design. Moje klientki myślały że to jakiś odtwarzacz CD/DVD. :) Dostarczony bardzo szybko, w 48h. Wodę destylowaną do niego kupuję na stacji benzynowej, w cenie takiej jak w internetach. Polecam
Czytaj dalej

Po pierwsze towar jeszcze nie dotarł a już mam wystawić opinie. Po drugie gdy dzwoniłam na infolinie żeby zapytać kiedy dotrze bardzo niesympatyczna pani potraktowała mi dosyć opryskliwie informując, że jeśli chce się dowiedzieć kiedy przyjdzie towar to mam napisać e mail. Zazwyczaj na infolinii od razu udzielają takiej odpowiedzi. W każdym razie na towar czekam.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.enbiogroup.pl

Przesylka bardzo expresowa , profesjonalny autoklaw klasy B spelnia wszystkie wymogi sanepidowskie,pieknie sie reprezentuje w gabinecie , szybka sterylizacja jest wielkim plusem ,Studio Urody Anna Gdansk ,poleca gorąco ten zakup szukającym autoklau
Szybka dostawa ,towar dobrze zapakowany wraz z kompletem dokumentów . Sam autoklaw bardzo przyjemny- cichy i łatwy w obsłudze- to pierwsze testy- dokładniej będę mógł ocenić po jakimś czasie.
Jestem barszo zadowolona z szybkiej obslugi klienta no i z autoklawu jest szybki, ładny no i nie zajmuje duzo miejsca a do tego bardzo łatwy w obsłudze, zdecydowanie polecam
Szybka wysyłka autoklawu, produkt dobrze zabezpieczony w transporcie. Sam sprzęt prosty w uruchomieniu, ogromne atuty - urzadzenie dość ciche, krótki czas sterylizacji.
Wszystko , zostało załatwione szybko i sprawnie. Ponieważ wcześniej miałem do czynienia z tym sprzętem, wiec jego działanie było mi znane i wiedziałem czego oczekiwać
Super certyfikat tylko szkoda że nie jest gratis do każdego autoklawu ☹ ja kupiłam autoklaw niecałe 3 miesiące temu i niestety nie dostałam takiego certyfikatu ☹
Nie mogę ocenić serwisu, ponieważ nie korzystałam. Zakup i dostawa przebiegły bardzo sprawnie. Na razie jestem zachwycona. Mam nadzieję, że tak pozostanie.
Jestem bardzo zadowolona . Dostawa bardzo szybko, jakość towaru jest na najwyższym poziomie, kontakt z klientem bardzo dobry.
Serwisu jeszcze nie sprawdzałam ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby Urządzenie super :) Wygląd i wielkość rewelacja
Serdecznie polecam, szybka wysyłka, profesjonalna obsługa, w razie problemów sprawny kontakt i chęć pomocy, gorąco polecam
Bardzo profesjonalna obsługa , dostawa ekspresowa. Wszystko załatwione na mega wysokim poziomie. W 100 polecam. NAILS&CAR
Poza drobną różnicą między opisem w instrukcji a stanem faktycznym dotyczącym dostępu do filtra , to wszystko perfekt.
Zakupiony autoklaw to klasa sama w sobie, Mały, jak na taki sprzęt, estetyczny i wyjątkowo łatwy w oobsłudze. Polecam
Witam. Bardzo dobry kontakt . Szybka przesyłka własnym transportem. Takie zakupy to przyjemność. Piotr G.
Szybko i dość cicho sterylizuje narzędzia. Zajmuje niewiele miejsca, bardzo łatwy w obsłudze. Polecam
Polecam jak najbardziej Kontakt super, szybka wysyłka, wszystko na tak Jakość rewelacja
Sprawnie zgodnie z zamówieniem. Autoklaw działa poprawnie-narazie. Za wcześnie na oceny
Wszystko w jak najlepszym porządku, szybko, sprawnie, sprzet działa jak należy. Polecam