sklep.enbiogroup.plOpinie

Enbio Technology Sp. z o.o.
Suchy Dwór ul Szkolna 24
81-198 Kosakowo
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000214555
Marek Krajczynski

Opinie nt. sklepu sklep.enbiogroup.pl

4.87/5.00

Skorzystałam z walentynkowej promocji -10 na autoklaw w kolorze. I wybrałam żółty. Jest piękny, pastelowy, nietuzinkowy. Bardzo prosty w obsłudze, cichy, szybki, skuteczny. Bardzo nowoczesny design. Moje klientki myślały że to jakiś odtwarzacz CD/DVD. :) Dostarczony bardzo szybko, w 48h. Wodę destylowaną do niego kupuję na stacji benzynowej, w cenie takiej jak w internetach. Polecam
Czytaj dalej

Po pierwsze towar jeszcze nie dotarł a już mam wystawić opinie. Po drugie gdy dzwoniłam na infolinie żeby zapytać kiedy dotrze bardzo niesympatyczna pani potraktowała mi dosyć opryskliwie informując, że jeśli chce się dowiedzieć kiedy przyjdzie towar to mam napisać e mail. Zazwyczaj na infolinii od razu udzielają takiej odpowiedzi. W każdym razie na towar czekam.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.enbiogroup.pl

Jeden minus z dosrawą,ze 2 dni nie mogli odebrać przez kuriera nie po naszej winę.A sam autoklaw jest bardzo dobry.
nie mogłam się doprosić faktury
Dziękuję oceniam na 4 gwiazdy
Kontakt tragedia