sklep.enbiogroup.plOpinie

Enbio Technology Sp. z o.o.
Suchy Dwór ul Szkolna 24
81-198 Kosakowo
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000214555
Marek Krajczynski

Opinie nt. sklepu sklep.enbiogroup.pl

4.90/5.00

Skorzystałam z walentynkowej promocji -10 na autoklaw w kolorze. I wybrałam żółty. Jest piękny, pastelowy, nietuzinkowy. Bardzo prosty w obsłudze, cichy, szybki, skuteczny. Bardzo nowoczesny design. Moje klientki myślały że to jakiś odtwarzacz CD/DVD. :) Dostarczony bardzo szybko, w 48h. Wodę destylowaną do niego kupuję na stacji benzynowej, w cenie takiej jak w internetach. Polecam
Czytaj dalej

Po pierwsze towar jeszcze nie dotarł a już mam wystawić opinie. Po drugie gdy dzwoniłam na infolinie żeby zapytać kiedy dotrze bardzo niesympatyczna pani potraktowała mi dosyć opryskliwie informując, że jeśli chce się dowiedzieć kiedy przyjdzie towar to mam napisać e mail. Zazwyczaj na infolinii od razu udzielają takiej odpowiedzi. W każdym razie na towar czekam.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.enbiogroup.pl

Kontakt ze sklepem jest bardzo utrudniony, pracownicy infolinii nie są uprawnieni do udzielania kluczowych informacji. Natomiast na wiadomości e-mail nikt nie odpisuje, o ile ze sprzętem jest wszystko ok, sprzedaż i obsługa klienta jest niedopracowana, co znacząco obniża jakość usług sklepu.
Szybka wysyłka autoklawu, produkt dobrze zabezpieczony w transporcie. Sam sprzęt prosty w uruchomieniu, ogromne atuty - urzadzenie dość ciche, krótki czas sterylizacji.
Idealny do gabinetu, pojemny,cichy. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam
Polecam, bez problemowa transakcja, sprzęt tym bardziej.
Wszystko sprawnie.
Szybką wysylka
wszystko ok
polecam
polecam
Zero kontaktu, zero informacji, zero produktu....
Bardzo długi czas oczekiwania
Szybka dostawa ,towar dobrze zapakowany wraz z kompletem dokumentów . Sam autoklaw bardzo przyjemny- cichy i łatwy w obsłudze- to pierwsze testy- dokładniej będę mógł ocenić po jakimś czasie.
Wszystko , zostało załatwione szybko i sprawnie. Ponieważ wcześniej miałem do czynienia z tym sprzętem, wiec jego działanie było mi znane i wiedziałem czego oczekiwać
Poza drobną różnicą między opisem w instrukcji a stanem faktycznym dotyczącym dostępu do filtra , to wszystko perfekt.
Witam. Bardzo dobry kontakt . Szybka przesyłka własnym transportem. Takie zakupy to przyjemność. Piotr G.
Wszystko super, bardzo dziekuje za dowoz sprzetu przez panstwa i dbalosc o autoklaw :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia , dostawa super szybko . Jestem zadowolona Anna .