sklep internetowy Triumph- Logo - Opinie

sklep internetowy Triumph

Opinie (27) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2403)

Ważny od: 5 sty 2021
sklep internetowy Triumph spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 kwi 2023
Świetna aplikacja do skanu rozmiaru biustu! Obszerne informacje o towarze Fajny pomysł z możliwością wyboru modelek Przycisk menu na dole ekranu smartfona - chwilę go musiałam szukać, nietypowo umieszczony - ułatwia za to przeglądanie podczas oglądania asortymentu (nie trzeba skakać do góry ekranu) - na plus

6 wrz 2023
Nie polecam tego sklepu. To już moje drugie zamówienie, z którego nie jestem zadowolona i stąd ta opinia. Przesyłki były przygotowane niechlujnie. Towary (tj. nieopakowana indywidualnie bielizna) były wrzucone do papierowej koperty bez żadnego zabezpieczenia. Biustonosz przyszedł pogięty i zdeformowany. Gdyby nie to, że przesyłka idzie z zagranicy, na pewno zrobiłabym zwrot. Jest to dla mnie ważne, bo większość towarów T. nie jest indywidualnie pakowana, aby bielizna była odpowiednio zabezpieczona higienicznie i przed uszkodzeniem. Nie zamierzam korzystać już z tego sklepu.

Opinie nt. sklepu sklep internetowy Triumph

16 kwi 2023

Słaba obsługa bardzo

Brak kontaktu ze sklepem, nikt nie odpisuje na wysłane wiadomości, bardzo długi okres oczekiwania na zwrot należności za zwrócony towar przekraczający 14 dni.
Odpowiedź ze sklepu sklep internetowy Triumph
18 kwi 2023
Dziękuję za recenzję. Rozumiemy Twoje zaskoczenie. Przetwarzanie naszych zwrotów, które docierają do nas z innych krajów europejskich, w rzadkich przypadkach może trwać nawet 14 dni roboczych, ponieważ drogi dostawy są również nieco dłuższe. Zwrot pieniędzy może nastąpić dopiero po przetworzeniu paczki. W Państwa przypadku niestety doszły do tego święta wielkanocne, w które nie pracujemy. Na e-maile odpowiadamy w ciągu ok. 24 godzin, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi klienta. Czekamy na Państwa w sklepie internetowym Triumph. Twój zespół Triumph