hollywooddream.pl- Logo - Opinie

hollywooddream.pl

Opinie (349) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1371)

Ważny od: 28 paź 2021
hollywooddream.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lip 2023
Zamówiłam sukienkę - materiał i krój są bardzo ładne, pięknie układa się na sylwetce. To moje drugie zakupy od Was i jak na razie jestem zadowolona. Do poprawy jest jednak jedna rzecz - pakowanie... Towar jest włożony od razu do plastikowej torby z adresem; bez żadnej folii. W tej kwestii inne sklepy wysyłkowe wypadają lepiej - pakują w folię, ozdobny pachnący papier, jest dołączona wstążka itd. Przez brak powyższych rachunek i ulotka z podziękowaniem od Was zawsze jest zmięta. Pomyślcie o tym, to kwestia estetyki.

10 cze 2023
Szybka wysyłka i ubrania zgodne z opisem oraz zdjęciem. Na duży minus jest jednak płatny zwrot, który jest po stronie klienta. W momencie kiedy ubranie nie pasuje rozmiarowo, jest to dla klienta koszt 40zł (wysyłka 20 + zwrot 20), co już skłania do przemyślenia czy napewno chce zrobić w tym sklepie ponownie zamowienie.

Opinie nt. sklepu hollywooddream.pl

Rozczarowanie

Zamawialam u Państwa paczkę. Dużo rzeczy zamawiam za pobraniem i nigdy nie było problemu... Za każdym razem paczka odebrana. Ostatnie moje zamówienie wpisany kod pocztowy, ale niestety miejscowości wpadła mi Polska!! Nie zauważyłam. Ciężko zadzwonić i poinformować żebym uzupełniła adres. Łatwiej jest napisać o zwrot za przesyłkę 40 zł.?!!!!? Kto pakuje te paczki?? I w ogóle gdzie została wysłana??? Jeśli ja muszę zwrócić 40 zł. Masakra!! Ostatnie moje zakupy

Nie polecam

Rozmiar s jest jak xl dramat !!!!! Jesli ktos ma filigranowa figurę ciuchy nie dla niej choć dobrej jakości szkoda ze nie pomyśleli o rozmiarze 32
Usługi spoko, wysyłka, automatyczny kontakt. Jednak produkty to totalny badziew z chin
Zero kontaktu po zwrocie, zwrot niepełnej kwoty zgodnie z ustawą
18 lut 2024
Strasznie słabej jakości kombinezon

Opinia

Negatywna
12 gru 2023
Zamówienie nie dotarło. Chcą ponownego zapłacenia za przesyłke wyższej kwoty pomimo tego ze przesyłka była już opłacona .
29 lis 2023

Kremowy plassczktóry dostałam niskiej…

Kremowy płaszcz który dostałam niskiej jakości opylony cały w czerwonych nitkach
16 gru 2023
Rozmiar niezgodny z opisem
25 cze 2023
Problematyczny zwrot, trzeba samemu wydrukować formularz. Minus ze zw zwrot nie są zwracane pieniądze, w wielu sklepach już o to zadbali a tak prawie 40 zł w plecy bo zły rozmiar.
29 paź 2023
Konkretne maile z czym są rezerwacje bo ludzie po 2 tygodniach już nir pamiętają co rezerwują ! A później pretensje, ze ktoś paczki nie odebrał !
21 paź 2023
Spodnie sa inne niż na zdjęciu. Krzywo uszyte, rozmiar s to na spokojnie jest rozmiar m na l nogawki mega długie.
30 sie 2023
6 lip 2023