hollywooddream.pl- Logo - Opinie

hollywooddream.pl

Opinie (459) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1481)

Ważny od: 28 paź 2021
hollywooddream.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lip 2023
Zamówiłam sukienkę - materiał i krój są bardzo ładne, pięknie układa się na sylwetce. To moje drugie zakupy od Was i jak na razie jestem zadowolona. Do poprawy jest jednak jedna rzecz - pakowanie... Towar jest włożony od razu do plastikowej torby z adresem; bez żadnej folii. W tej kwestii inne sklepy wysyłkowe wypadają lepiej - pakują w folię, ozdobny pachnący papier, jest dołączona wstążka itd. Przez brak powyższych rachunek i ulotka z podziękowaniem od Was zawsze jest zmięta. Pomyślcie o tym, to kwestia estetyki.

10 cze 2023
Szybka wysyłka i ubrania zgodne z opisem oraz zdjęciem. Na duży minus jest jednak płatny zwrot, który jest po stronie klienta. W momencie kiedy ubranie nie pasuje rozmiarowo, jest to dla klienta koszt 40zł (wysyłka 20 + zwrot 20), co już skłania do przemyślenia czy napewno chce zrobić w tym sklepie ponownie zamowienie.

Opinie nt. sklepu hollywooddream.pl

Artykuły rewelacyjne, wysoka jakość. Mam zastrzeżenia do formy przesyłania produktów, które do tanich nie należą. Upchnięte do foliowego worka- koperty docierają pogniecione, pomięte - jak "psu z gardła". Nie pasuje mi to do ich jakości.
1 kwi 2024
Jeśli chodzi o top beżowy z hokerem to niestety jakość a cena niestety pozostawia wiele do życzenia … reszta jak najbardziej w porządku 😌

Ogólnie sklep oceniam bardzo dobrze i polecam każdemu, szybka realizacja i szybko wracają pieniążki na konto, odjęłam gwiazdeczkę, ponieważ niedopasowałam sobie niczego, ale to oczywiście mnie jest wina sklepu.
24 lut 2024
Niestety dres przed wysłaniem nie został sprawdzony i dojechał do mnie brudny,ale mimo to jestem z niego zadowolona :)
24 sty 2024
4 lip 2023
Na stronie sklepu brak informacji gdzie został wyprodukowany produkt
9 lis 2023
Kombinezon piękny owszem ale uniwersalny znaczy do przeróbki, góra Ok a dół cały do zwężenia ,szkoda ze nie ma rozmiarówek gdyż przeróbka 60zl
5 cze 2023