californiaskateshop.pl- Logo - Opinie

californiaskateshop.pl

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1756)

Ważny od: 28 paź 2015
californiaskateshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 kwi 2023
Genialne, wygodne, kolorowe i w ulubionym stylu i klimacie Aloha buty. Moje pierwsze vansy i myślę, że na pewno nie ostatnie. Jeszcze tylko trafić damskie spodnie vans jeansy w moim rozmiarze i bede wtedy w pełni szczęśliwa

22 maj 2023
zamówiłem 2 itemy.. w rezultacie dotarł 1 choć 2 do tej pory jest dostępny do kupna na stronie internetowej.. żadnych info odnośnie przyczyn, żadnej rekompensaty w stylu choćby darmowych wlep.. bardzo się rozczarowałem.. pomimo wieloletniej współpracy czyt. wielu ale to wielu zamówień/zakupów potraktowano mnie totalnie jak jakiegoś dziada z ulicy.. myślałem że stali klienci znaczą dla nich coś więcej itp itd okazuje się, że team na to w dalekim poważaniu.. to był mój ostatni zakup z tej stronki.. 😑

Opinie nt. sklepu californiaskateshop.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry