californiaskateshop.pl- Logo - Opinie

californiaskateshop.pl

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1756)

Ważny od: 28 paź 2015
californiaskateshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 kwi 2023
Genialne, wygodne, kolorowe i w ulubionym stylu i klimacie Aloha buty. Moje pierwsze vansy i myślę, że na pewno nie ostatnie. Jeszcze tylko trafić damskie spodnie vans jeansy w moim rozmiarze i bede wtedy w pełni szczęśliwa

22 maj 2023
zamówiłem 2 itemy.. w rezultacie dotarł 1 choć 2 do tej pory jest dostępny do kupna na stronie internetowej.. żadnych info odnośnie przyczyn, żadnej rekompensaty w stylu choćby darmowych wlep.. bardzo się rozczarowałem.. pomimo wieloletniej współpracy czyt. wielu ale to wielu zamówień/zakupów potraktowano mnie totalnie jak jakiegoś dziada z ulicy.. myślałem że stali klienci znaczą dla nich coś więcej itp itd okazuje się, że team na to w dalekim poważaniu.. to był mój ostatni zakup z tej stronki.. 😑

Opinie nt. sklepu californiaskateshop.pl

zapakowane dobrze wysyłka,szybka cena,Korzystna
10 lut 2024
Długi czas wysyłki
13 sty 2024
Jak zawsze TOP ! Polecam.
29 lis 2023
13 kwi 2023
20 cze 2023

Super zadowolona

+Informacja, kontakt, szybkość działania. +/- zablokowanie wyboru Paczkomatu, jeśli wymiary (np. deskorolki ) uniemożliwiają taką wysyłkę , zamiana na kuriera oczywiście przebiegła profesjonalnie :)
1 wrz 2023

10/10

Przez zbieg okoliczności potrzebowałem swojej pierwszej deski tak szybko jak to możliwe zamówiłem we wtorek w nocy w czwartek już poszedłem jeździć.
16 cze 2023

Prokliencko

Pomimo problemu z towarem, który zamówiłem. Sklep zachował się prokliencko i wyszedł z inicjatywa ze mogę wybrać coś innego z tej samej firmy. 🙏