californiaskateshop.plOpinie

californiaskateshop.pl - Deskorolka, sprzęt, streetwear.

Skateboarding to nie tylko pasja, ale dla wielu sposób na życie. Skaterzy budujący własną społeczność, są coraz powszechniej spotykani w miastach. To z myślą o nich rozległe przestrzenie publiczne zostają zamienione w skateparki, aby angażować nowych adeptów tego sportu, od niedawno będącego nawet dyscypliną olimpijską. Nasz skateshop wychodzi naprzeciw potrzebom młodych sportowców, dla których deskorolki są nie tylko synonimem aktywności fizycznej, ale również rodzajem kultury. Dzięki produktom oferowanym przez nasz skate shop nie tylko uzupełnisz garderobę o modne ciuchy w stylu streetowym czy zakupisz akcesoria do deskorolki, ale przede wszystkim wyrazisz siebie. Nasz skate shop obejmuje produkty, które doskonale odzwierciedlają styl osób uprawiających skateboarding. To ubrania i dodatki sygnowane markami rozpoznawalnymi w świecie freestyle, gdzie liczy się przede wszystkim jakość, świetny design i oczywiście miejski luz. Dobieramy jedynie produkty od zaufanych producentów, takich jak Cherrish, Dickies, Etnies, Independent, Knockaround, Lakai czy Thrasher. To marki, które od lat zaopatrują skaterów w casualowe ubrania i deskorolki. Choć stacjonarną siedzibą sklepu jest Warszawa, to możliwość zakupów online sprawia, że nasz skateshop odwiedzają kupujący z całej Polski. W ten sposób jednoczymy wielbicieli jazdy na desce, udowadniając, że ten rodzaj sportu nie ma żadnych granic i daje uczucie wolności.
NERVOUS SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 80
90-102 ŁÓDŹ
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000323674
Marek Kluska

Opinie nt. sklepu californiaskateshop.pl

4.88 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu californiaskateshop.pl

Sprawnie, szybko, super

Bardzo szybka wysyłka, deck super + grip Jessup za 10 złotych do decka. Polecam

1 tydzień temu
Jest ok

1 tydzień temu
ekspresowa wysyłka. towar wysokiej jakosci

2 tygodni(e) temu
Super sklep. Szybka realizacja i super zespół w sklepie w Warszawie.

2 tygodni(e) temu
Bardzo szybka dostawa do odbioru osobistego w sklepie, pracownicy widać że są zajawkowicza, wielki plus.

2 tygodni(e) temu
Jak zawsze wszystko w najlepszym porządku

3 tygodni(e) temu
Super sklep, pierwszy raz przez internet - polecam stacjonarny w Galerii Łódzkiej. Buty Lakai super - moja 3 para, za tydzień kupuję następne.

Wszystko super

3 tygodni(e) temu
Super kontakt wymiana bluzy bez opłat za kuriera co mnie miło zaskoczyło. Polecam

4 tygodni(e) temu
Wszystko dostarczone,szybko oraz sprawnie.Polecam

4 tygodni(e) temu
Towar zgodny z opisem. Możliwość śledzenia przesyłki. Pełen profesjonalizm.

Najlepszy sklep,najlepsze ubrania,polecam

Wszystko zgodnie z opisem, dobra cena oraz obsługa w sklepie.

oki

szybka dostawa stan idealny polecam wszystkim

Super sklep

Wszystko szybko sprawnie, tak jak trzeba.

Super sprzedawcy i super sklep