bestwear.pl- Logo - Opinie

bestwear.pl

Opinie (19) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (48)

Ważny od: 6 wrz 2019
bestwear.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 maj 2023
Zakup przez internet, odbiór stacjonarnie, bez problemu z ewentualną zmianą rozmiaru i przymierzenia na miejscu. Pan w sklepie przesympatyczny, bardzo pomocny. Ceny przystępne, bardzo dobry materiał wykonania.

9 maj 2023
Po trzech dniach i telefonicznej interwencji znaleziono płatność. Nieprofesjonalna obsługa.

Opinie nt. sklepu bestwear.pl

Zadacie juz opinii a towaru jeszcze nie ma.
9 maj 2023
Odpowiedź ze sklepu bestwear.pl
5 cze 2023
Droga Pani, Rozumiemy Pani rozgoryczenie brakiem realizacji zamówienia w przeciągu 24 godzin o momentu złożenia zamówienia. Staraliśmy się zareagować w najlepszy możliwy sposób. Proces księgowania tradycyjnych przelewów trwa nieco dłużej. Zachęcamy do płatności za pomocą szybkich przelewów np. "przelewy24" aby maksymalnie przyśpieszyć realizację. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Bestwear.pl