Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii- Logo - Opinie

Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomiiOpinie

ważny od: 11 lut 2021
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 11 lut 2021
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii

18 paź 2021
Zakupiłam przez allegro 4 wieszaki na worki 120L. Poszło szybo i bez problemów.
5 lis 2021
Zgodnie z opisem na stronie. Polecam
27 sty 2022
Generalnie ok. Szkoda że nie wysyłają maili o zmianie statusu zamówienia. Zamówiłem wage z przelewem na konto. Dopiero po telefonie dowiedziałem się że wysyłka wychodzi dzisisiaj i tak było. Polecam.
14 sty 2022
Towar taki jak w opisie, a dostawa szybka i mimo realizacji w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia. Jestem bardzo zadowolona-firma godna polecenia.
13 gru 2021
Zamówiłem dystrybutor do piwa. Przyszedł po 3ch dniach. Generalnie ok ale moglibycie wysyłać powiadomienia na temat zamówień że pakowane do wysyłki itp.
Odpowiedź ze sklepu Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii
13 gru 2021
Bardzo dziekujemy za opinie. Jednakże chcielibysmy poinformować że szczegóły zamówienia i każdy jego etap może Pan śledzić w linku który otrzymał Pan w mailu po złożeniu zamówienia w sklepie. Pozdrawiamy!
29 wrz 2021
Wszystko w porządku. Zamówiełm 4 regały z dostawą. Okazało sie że wszytsko weszło na jednej palecie i z 240 zł zapłaciłem 140 zł. polecam
15 lut 2022
Witam podzielę się opinią. Zamówiłem ShellSol D60 + beczka. Towar otrzymałem na palecie. Dobrze zabezpieczony. Pozytyw. Dziekuję.
17 gru 2021
Opnia pozytywna. Zamówiłam zaparzacz, warnik do wody. Jednak nie miał jednej funkcji więc zwróciłam. Zwrot bezproblemowy.
10 lis 2021
Ok. wysyłka sie przeciągneła ze wzgledu że nie doczytałem info na karcie produktu. Ale generalnie mam dobre odczucia.
24 lut 2022
Oczekiwałem 4 dni na dostawę. Ale doszło. Kubeł dobrze zapakowany. Kontakt ok. daje 4 gwiazdki za termin dostawy.
25 lut 2022
Kuchenka i naboje w porządku. Tak jak czytalam we wcześniejszych komentarzach słabej jakości walizka na kuchenkę.
5 lis 2021
Przesyłka przyszła na kolejny dzień roboczy. Byłam zaskoczona. A bardzo zależało mi na szybkiej wysyłce.
28 gru 2021
Kupuje w tym sklepie części zamienne (grzałki) do frytkownic. Miła obsługa. wysyłki za pobraniem. polecam
18 paź 2021
Towar przyszedł uszkodzony. Na następny dzień kurier odebrał i po 6 dniach przysłali nowy. Polecam
7 lut 2022
Otrzymałem paczke solidnie zapakowaną. Czas dostawy jest bardzo krótki. polecam. Waldek
10 lut 2022
Zamówiłem etykieciarkę do butelek. Towar przyszedł w przeciągu 2ch dni od zamówienia.
16 gru 2021
Zamówiłam 50 butelek ze spryskiwaczekm. Wysłali jeszcze w tym samym dniu. Polecam.
17 sty 2022
Zamówiłam dwa karmidła dla kur za pobraniem. Wszystko w porządku. Polecam sklep.
29 lis 2021
DAje 4 gwiazdki za długi termin oczekiwania na dostawe. Wydłużyła sie do 4ch dni.
29 lis 2021
Dziekujemy za opinie. Dla dostaw HENDI mamy czas wysyłki 48h. Pozdrawiamy!
3 lut 2022
30 TERMOBOXÓW PRZYSZŁO NA PALECIE 2 DNI PO ZAMOWIENIU. TRANSPORT PKS. POLECAM