Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii- Logo - Opinie

Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomiiOpinie

ważny od: 11.02.2021
Sklep Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 11.02.2021

Opinie nt. sklepu Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii

Zakupiłam przez allegro 4 wieszaki na worki 120L. Poszło szybo i bez problemów.
Zgodnie z opisem na stronie. Polecam
Generalnie ok. Szkoda że nie wysyłają maili o zmianie statusu zamówienia. Zamówiłem wage z przelewem na konto. Dopiero po telefonie dowiedziałem się że wysyłka wychodzi dzisisiaj i tak było. Polecam.
Towar taki jak w opisie, a dostawa szybka i mimo realizacji w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia. Jestem bardzo zadowolona-firma godna polecenia.
Zamówiłem dystrybutor do piwa. Przyszedł po 3ch dniach. Generalnie ok ale moglibycie wysyłać powiadomienia na temat zamówień że pakowane do wysyłki itp.
Odpowiedź ze sklepu Market Przemysłowy- Profesjonalne wyposażenie dla przemysłu oraz gastronomii
Bardzo dziekujemy za opinie. Jednakże chcielibysmy poinformować że szczegóły zamówienia i każdy jego etap może Pan śledzić w linku który otrzymał Pan w mailu po złożeniu zamówienia w sklepie. Pozdrawiamy!
Wszystko w porządku. Zamówiełm 4 regały z dostawą. Okazało sie że wszytsko weszło na jednej palecie i z 240 zł zapłaciłem 140 zł. polecam
Dyspenzer do czekolady zamówiłam przez Ceneo. tranzakcja przebiegła bez problemowo. Towar dotarł w przeciągu dwóch dni od zamówienia.
Witam podzielę się opinią. Zamówiłem ShellSol D60 + beczka. Towar otrzymałem na palecie. Dobrze zabezpieczony. Pozytyw. Dziekuję.
Opnia pozytywna. Zamówiłam zaparzacz, warnik do wody. Jednak nie miał jednej funkcji więc zwróciłam. Zwrot bezproblemowy.
Ok. wysyłka sie przeciągneła ze wzgledu że nie doczytałem info na karcie produktu. Ale generalnie mam dobre odczucia.
Oczekiwałem 4 dni na dostawę. Ale doszło. Kubeł dobrze zapakowany. Kontakt ok. daje 4 gwiazdki za termin dostawy.
Kuchenka i naboje w porządku. Tak jak czytalam we wcześniejszych komentarzach słabej jakości walizka na kuchenkę.
Zamówiłam dwa kubły na śmieci, w jednym brakowało óski na kułka. Po telefonie wysłali w tym samym dniu. polecam.
Przesyłka przyszła na kolejny dzień roboczy. Byłam zaskoczona. A bardzo zależało mi na szybkiej wysyłce.
Kupuje w tym sklepie części zamienne (grzałki) do frytkownic. Miła obsługa. wysyłki za pobraniem. polecam
Towar przyszedł uszkodzony. Na następny dzień kurier odebrał i po 6 dniach przysłali nowy. Polecam
Był zwrot lampka dla mojego męża nie sprostała. Zwrot bez problemów. Polecam z czystem sumieniem.
Otrzymałem paczke solidnie zapakowaną. Czas dostawy jest bardzo krótki. polecam. Waldek
Zamówiłem etykieciarkę do butelek. Towar przyszedł w przeciągu 2ch dni od zamówienia.
Zamówiłam 50 butelek ze spryskiwaczekm. Wysłali jeszcze w tym samym dniu. Polecam.