gradinamax.plOpinie

: 487Dobry

Opinie nt. sklepu gradinamax.pl

19 maj 2022
Bardzo dobry sklep! Jestem pod wrażeniem, wszystko dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Zaczynając od kartonu, który bardzo docenił mój tata - za trwałość, dobrą ochronę i wentylację (zdj.1) Następnie za jakość otrzymanych roślin. Zamówiłem jabłonkę, 2 jagody oraz nasiona ziół i warzyw. Załączam foto jagody kamczackiej tydzień po wsadzeniu (zdj.2) oraz foto wschodzącego rumianku (tydzień po zasianiu) (zdj.3). Robiłem zakupy tu pierwszy raz i bałem się na początku, tym bardziej, że bądźmy szczerzy nieraz po sklepach widać "tańsze" odpowiedniki. Ale teraz już wiem, że nie cena tylko jakość. Kupowałem wcześniej drzewka i pień był słabszy. Tutaj pień drzewka był bardziej dorodny, nawet kolor bardziej żywy. Drzewko wygląda na dużo bardziej zadbane i zdrowe niż u konkurencji. Drzewko profesjonalnie przycięte, a ponadto miało już kilka listków, a obecnie wypuszcza nowe. Jak zobaczyłem jagodę kamczacką to byłem pod wrażeniem, roślina była już rozwinięta, obecnie wsadzona wypuszcza nowe gałązki i listki. Od teraz zakupy robię tutaj. Polecam !

7 cze 2022
W zasadzie totalna porażka.Ale żeby uczciwie powiedzieć to zewnętrzne opakowanie i wielkość roślin było ok.Po lekturze,niestety spóźnionej opinii na Opineo , gdzie ludzie w większości miażdżą sklep myślałam ,że i z tym będzie gorzej.To tyle plusów.Nie rozumiem polityki sklepu ,który w okresie wegetacji wysyła rośliny w piątek po południu przez co cały weekend leżą w firmie kurierskiej i docierają do odbiorcy w poniedziałek kompletnie zwiędłe.A żeby tego było mało to przyjeżdżają w zasadzie z gołym korzeniem bo jak nazwać odrobinę gliny ,która okleja korzenie. Jeżeli sprzedaje się drzewko o wartości 80-90 zł to powinno być w doniczce dobrze ukorzenione .Szanse na przyjęcie roślin w zasadzie zerowe .Co myśli osoba przygotowująca rośliny do wysyłki???Pewnie nie myśli i należy jej współczuć.Nie szkoda mi tych wyrzuconych 200zł. Szkoda mi tych roślin.Nigdy więcej.!!!!!

Opinie nt. sklepu gradinamax.pl

21 wrz 2022
Zapakowane rośliny bardzo dobrze. Mam zastrzeżenia co do wielkości doniczki do sadzonki śliwy jamaica. Obawiam się czy korzeń nie był zbyt mały w stosunku do wielkości drzewka i czy przez to wogóle się przyjmie. Wszystkie rośliny zasadziłam, a czy się przyjmą to okaże się na wiosnę. Mirosława
22 wrz 2022
Dziękujemy bardzo za ocenę i opinię. Mamy nadzieję, że wszystkie rośliny się ładnie przyjmą :)
Wszystkie zamówione roślinki dotarły w bardzo dobrym stanie.pięknie i bezpiecznie zapakowane. Wszystko zostało posadzone.czekamy wiosny i lata żeby zobaczyć efekty. Dziękuję i polecam.
9 wrz 2022
Szybka dostawa , zamówione rośliny w bardzo dobrej kondycji i dobrze zabezpieczone do transportu.Na pewno nie będzie to mój jedyny zakup z tej firmy.
14 wrz 2022
Dzień dobry, dziękuję bardzo i zapraszamy do zakupu)
11 wrz 2022
Polecam sklep za szybką realizację zamówienia. Paczka była solidnie zapakowana, roślinki dotarły niezniszczone. Super :)
13 wrz 2022
Bardzo dziękujemy za dobrą opinię, zapraszamy ponownie do zakupów w naszym sklepie.
Szybka obsługa, sadzonki bardzo dobrze zapakowane, towar dostarczono w idealnym stanie, polecam sklep
Dobra cana roślinek kontakt ze sprzedajacym i szybka wysyłka 🙂. Jak dla mnie solidna firma
23 wrz 2022
Zdecydowanie polecam tę firmę. Miła i uprzejma obsługa, szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu gradinamax.pl
Dziękujemy bardzo za opinię i świetną ocenę. Zapraszamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie!
Bardzo szybko zrealizowane, dokładnie spakowany asortyment
19 wrz 2022
Jakość produktów, zabezpieczenie na podróż i czas dostawy
20 wrz 2022
Dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek i opinię! Zapraszamy ponownie do zakupów w naszym sklepie!
9 wrz 2022
Wszystko ok, dostawa, paczka I zawartość na medal 🙂👌
Dziekuje bardzo
23 wrz 2022
Ładne sadzonki , dobrze opakowane i zabezpieczone.
23 wrz 2022
Dziękujemy bardzo za ocenę i opinię! Zapraszamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie :)
16 wrz 2022
sadzonki nieduże, za to porządnie zapakowane
16 wrz 2022
Dziękujemy bardzo za opinię! Mamy nadzieję, że sadzonki ładnie urosną :). Zapraszamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie!
Solidnie, szybko bez uwag polecam.
Odpowiedź ze sklepu gradinamax.pl
Dziękujemy bardzo za opinię! Zapraszamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie!
dostawa SzybkA
7 wrz 2022
14 wrz 2022
10 wrz 2022
13 wrz 2022
Zapraszamy ponownie do zakupów w naszym sklepie.
17 wrz 2022
19 wrz 2022
Bardzo dziękujemy za bardzo dobrą oceną! Zapraszamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie!