Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Opinie (436) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1446)

Ważny od: 25 lut 2022
Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lubię wasz sklep, w tej chwili jest najlepszy w całym internecie. Macie największą i najtańszą ze wszystkich ofertę, rabaty ilościowe. A kupujemy u Was dużo i przez dużo lat i jeszcze nigdy nie zawiedliście. Dziękuję też, za bardzo szybką przesyłkę. Polecam Wasz sklep wszystkim i nie tylko przez tę opinię, ale i wtedy, kiedy mnie pytają, gdzie najlepiej kupować papier. Proszę tylko, by nigdy nie brakowało u Was papieru kolorowego w gramaturze od 200 do 230, bo teraz jest moda na bardzo gruby papier i jak ten rodzaj zniknie, będziemy musieli szukać inny sklep.
IP
Inesa P.
Siemiatycze

Pomimo tego, że już poraz kolejny w uwagach do zamówienia prosiłem o lepsze zabezpieczenie towaru do wysyłki, paczka nadal była owinięta jedynie folią stretch. Może i od Państwa z magazynu wychodzi ładna paczka, ale do klienta dociera dziurawa i poprzerywana. To nic, że wysyłany jest papier, a nie szkło, ale część opakowań jes zniszczonych, a nam zależy na jakości pakowania naszych książek. Nie chciało mi się robić zdjęć i zgłaszać tego problemu, ale skoro stystem domaga się opinii, to proszę bardzo. Taka jest, na tą chwilę moja opinia.

Opinie nt. sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Szybko i sprawnie dostawa Piękne produkty
Odpowiedź ze sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych
Dziękujemy za wybór naszego sklepu!
Znalazłam taki papier jakiego szukałam
Cieszymy się, że udało się znaleźć w naszej ofercie to czego Pani szukała!
Turbo szybka wysyłka, ładne opakowanie
Cieszymy się, że doceniasz szybką wysyłkę i ładne opakowanie! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy aspekt zakupów w naszym sklepie był dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem.
Wszystko na najwyższym poziomie 😊
Dziękujemy za tak pozytywną opinię!
Błyskawiczna obsługa i dostawa.
Dziękujemy za pochwałę! Cieszymy się, że obsługa i dostawa spełniły Państwa oczekiwania. Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane szybko i sprawnie. Zapraszamy do dalszych zakupów w naszym sklepie!
Super szybka wysyłka polecam
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację! Cieszymy się, że jesteście Państwo zadowoleni z szybkości naszej wysyłki. Zapraszamy do dalszych zakupów!
20 kwi 2024
Szybko i solidnie polecam
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że szybkość i solidność naszych usług spotkały się z Państwa uznaniem
expresowa realizacja :)
Dziękujemy bardzo za opinię!
14 kwi 2024
Świetne produkty.
Dziękujemy za pozytywną opinię!
SZYBKA OBSŁUGA
Szybka obsługa klienta to dla nas priorytet!
Wszystko ok
Cieszymy się, że wszystko jest w porządku!
świetnie!
21 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię!
Dziękujemy za opinię!
szybko