Certyfikat dla ORSAY

19.06.2015 r.
18.06.2018 r.

Opinie o ORSAY

4.69/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 332 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 3 160 opinii.

Sprawnie, szybko a towar w najlepszym porządku. Polecam zakupy.

Wszystko ok. Mały minus za czas realizacji przesyłki.

Transakcja przebiega pomyślnie, towar spełnia moje oczekiwania

Wszystko ok polecam sklep

Wszystko ok 3

Transakcja przebiegła pomyślnie

zadowolona

Towar zakupiłam 8 grudnia i do dzisiaj jeszcze nie mam wiadomości o odbiorze. Poinformowano mnie że jest opóźnienie.
Niedostateczny

Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie zawyżone rozmiary kurtek.

Zawsze jestem zadowolona z zakupów w sklepie Orsay :)

okk

Towar zgodny z opisem i dobrej jakosci. Dostawa zbyt dluga, po zmianie warunkow kurier nie wywiazal sie. Obsluga klienta orsay kiepska: 1. Zamawialam w piatek wieczorem, przelew zrobilam, a w pon dostalam ponaglenie zaplaty 2. Od razu wyslalam mailem potwierdzenie i prosbe o zmiane adresu dostawy - zero odpowiedzi i nie uwzglednili mojej prosby. Zbyt dlugo wysylali towar do kuriera.
Dostateczny

oki

Wszystko byłoby niemalże perfekcyjnie, jeśli chodzi o zakupy online, gdyby kolor zamawianej bluzki nie okazał się inny... Na stronie internetowej wyglądał jak morski, a w rzeczywistości był ciemnozielony.Różnica jest duża. Chyba jednak powrócę do zakupów w sklepach stacjonarnych.

Sklep dotrzymał planowanego terminu dostawy, koszt wysyłki do przyjęcia, przesyłka dotarła nienaruszona, cena towaru do przyjęcia, prezentacja towarów na stronie internetowej satysfakcjonująca dla klienta.

Wszystko w porządku, bez uwag.

Jak zawsze profesjonalnie.

Jak zawsze profesjonalnie.

Sprawna, szybka wysyłka. Podczas wyboru rozmiaru możemy skorzystać z podpowiedzi, która jest bardzo przydatna i w moim przypadku trafiona. Polecam :)

Polecam, sprawnie i poprawnie.

Bardzo szybka przesyłka, towar zgodny z zamówieniem

paczka dotarła dobrze zabezpieczona a w środku pomięty towar w pomiętym papierze, brak metki i brak odpowiedzi na reklamację
Niedostateczny

Szybko , sprawnie i bezproblemowo

Wszystko w porządku, polecam

polecam sklep

Termin realizacji i obsługa bez uwag. Sukienka śliczna, jednak jakość bluzeczki nie spełniła moich oczekiwań. Mimo to szczerze polecam zakupy w sklepie on line.

Sprawnie, wszystko ok

Wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Dziękuję.

Wszystko w najlepszym porządku

Nie otrzymałam linku do śledzenia
dostawy przesylki zarówno od Orsay jak UPS. Link na stronie internetowej niby podany, ale zupełnie nieaktywny. Nawet po wklejeniu w przeglądarkę. Nie jest to moje pierwsze zamówienie i ostatnio coś się pogorszyła z jakością obsługi klienta. Infolinia-dodzwonic się jest cudem. Nie odebrał telefonu żaden konsultant o jakiejkolwiek porze dnia.
Mierny

jestem zadowolona

Jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona.
Lubię i kupuję często kolekcje, jeśli są dostępne

Towar otrzymałam z którego jestem zadowolona. Był mały problem z dostawą ale wszystko dobrze się skończyło. Kontaktowałam się z serwisem dzięki czemu sprawa się wyjaśniła , chodziło o to ,że został dokonany przelew w dniu składania zamówienia ale do Orsay pieniądze wpłynęły prawdopodobnie z opóźnieniem.
Maria Tarnow

Jestem zadowolona

zwrot z powodu złego rozmiaru bezproblemowy.zakup ponowny w sklepie stacjonarnym po przymiarce.Polecam firmę.

Towar zgodny z opisem.

ORSAY opinie klientów

ORSAY

ORSAY uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 19.06.2015 r.

Im Lossenfeld 12

Niemcy
Rejestr handlowy
Amtsgericht Freiburg HRB 370336
Matthias Klein
Opinie dla pozostałych stron internetowych tej firmy znajdziesz tutaj:
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z ORSAY.