Certyfikat dla Stylowe meble prowansalskie postarzane vintage

No. X3AF4E8CBE05660F49BDACFE7649E3915

14.11.2014 r.
13.11.2017 r.

Opinie o Stylowe meble prowansalskie postarzane vintage

4.86/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 12 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko w najlepszym porządku. Błyskawiczna wysyłka towaru. Polecam

Szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowane szafki.

Wszystko jak należy.Uprzejmość obsługi i szybki termin realizacji na najwyższym poziomie.

szafa b. ładna, montaż niestety dłuższy niż sugerowany czas w instrukcji

Komódka jest rewelacyjna. Bardzo fajnie reprezentuje sie przy łóżku w sypialni Miedziane nóżki i rączka fajnie łącza sie kolorystycznie. Polecam gorąco Wysyłka ekspresowa

Jestem zadowolona z realizacji mojego zamówienia - szybko, sprawnie i to, co rzeczywiście chciałam. Myślę, że będę jeszcze nie raz korzystać z Państwa oferty. Pozdrawiam

Konsola rewelacja zapezpieczna przesylka blyskawiczna. Tak trzymac.

pisałam do państwa maila ale nie otrzymałam odpowiedzi.
dostawa szybko ale komoda ma uszkodzony rant blatu - za tę cenę oczekiwałam pełnowartościowego towrau
Dostateczny

meble w naturze jeszcze ładniejsze :) świetny kontakt, szybka wysyłka, nawet firma dostarczająca rewelacyjna :) polecam w 100

Pełen profesjonalizm. Nikt nigdy nie załatwił w taki sposób reklamacji jak patiomeble

Stylowe meble prowansalskie postarzane vintage opinie klientów

Stylowe meble prowansalskie postarzane vintage

Bogata oferta mebli stylowych dostępnych od ręki

Stylowe meble prowansalskie postarzane vintage uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.11.2014 r.

Odkryj wyjątkową ofertę stylowych mebli drewnianych, cechujących się oryginalnymi zdobieniami wykonanymi w stylu prowansalskim, francuskim, shabby-chic, skandynawskim, retro. Znajdź kolekcję na miarę gustu i wyróżnij swoje mieszkanie. W ramach naszej oferty, zapewniamy bezpłatną dostawę mebli wysyłanych w ciągu. Sprawdź naszą ofertę na patiomeble.eu

Dobropole 4

71-733 Szczecin
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:320236427
Arleta Budzelewska, Tomasz Budzelewski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Stylowe meble prowansalskie postarzane vintage.