Łóżko Design- Logo - Opinie

Łóżko DesignOpinie

: 248Dobry

ważny od: 4 wrz 2020
data aktualizacji: 6 paź 2022
Sklep Łóżko Design został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Łóżko Design można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 wrz 2020
data aktualizacji: 6 paź 2022

Opinie nt. sklepu Łóżko Design

8 wrz 2022
Łóżko Molly - przepiękne. Butelkowa zieleń wygląda jeszcze lepiej na żywo niż na zdjęciach na stronie. Co prawda czekałem na łóżko dłużej niż zakładane w ofercie 21dni, ale zamawiałem je w okresie letnim, gdzie była informacja o opóźnieniach. Będę Was polecać, bo WARTO!

27 kwi 2022
Łóżko przyszło tydzień po terminie po naszej dwukrotnej interwencji. Nie dostaliśmy żadnej informacji, że czas realizacji będzie przedłużony. Jak łóżko zostało dostarczone, przy montażu okazało się, że rozstaw dziurek na śruby jest nieprawidłowy i nie możemy przykręcić automatów do boków łóżka. Po kontakcie przez chat, zostaliśmy poproszeni o kontakt telefoniczny do działu reklamacji i dopiero tam ktoś przejął nasza sprawę. Dodatkowo teraz musimy rozkręcić łóżko i zapakować boki, ponieważ muszą zostać odesłane do producenta. Zdecydowanie nie polecam, firma nie wykazała się profesjonalizmem jeśli chodzi o terminowość, logistykę i kontakt z klientem

Opinie nt. sklepu Łóżko Design

8 wrz 2022
13 wrz 2022
Łóżko piętrowe metalowe całkiem niezłe jednak kilka detali sprawiło że nie przyznaję kompletu gwiazdek, te detale to głównie kilka drobnych odprysków farby. Pozatym dobrze spakowane, bezproblemowy montaż i spełnia swoją funkcję.
Ogólne dobrze wykonane choć w kilku poprzeczkach pod materac pęknięte spawy - urwane od nowości. Dodatkowo drabinka na górę mogła by być z czegoś mniej wbijającego się w stopy. Brak informacji że towar został wysłany.
Łóżko ok. Gdyby nie brak śrub w dostawie było by 5. Pomimo szybkiej reakcji ze strony firmy, za co dziękuję i tak brakło kilka śrub . Dałem sobie radę. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu Łóżko Design
Bardzo dziękujemy za skorzystanie z Naszych usług ! Pozdrawiamy ciepło ! ;-)
Polecam, narożnik bardzo fajny, nowoczesny i solidnie wykonany. W rzeczywistości materiał ciemniejszy niż na zdjęciu na stronie! Polecam
Bardzo solidna konstrukcja, bezpiecznie zapakowane elementy Łóżko w 100 % zgodne z opisem Bardzo polecam
22 wrz 2022
Mimo że do transakcji nie doszło, polecam! Kontakt, termin realizacji zamówienia, zwrot, bez zastrzeżeń.
23 wrz 2022
Bardzo dziękujemy za komentarz ! mamy nadzieję że następnym razem dojdzie do zakupu ! Pozdrawiamy ciepło ! ;-)
15 wrz 2022
10 wrz 2022
7 wrz 2022
Jestem dardzo zadowolona z zakupu łóżka bardzo szybko się składa i jest SUPER
15 wrz 2022
Łóżko fajnie wygląda i łatwo się skręca się, ale do tej pory czymś śmierdzi.
22 wrz 2022
Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu postaramy się rozwiązać sytuację ;-)
Bałagan w biurze, ciężko się dodzwonić, brak komunikacji
Dziękujemy ! ;-)
12 wrz 2022
7 wrz 2022
Odpowiedź ze sklepu Łóżko Design
Cieszymy się że sprostaliśmy Państwa wymaganiom! dziękujemy za zakup !
20 wrz 2022
22 wrz 2022
Dziękujemy za pozytywną opinie !
Łóżko zamówione prawie 2 mc temu. Cały czas Przekladana dostawa przez dziwna firmę spedycyjna. Próby dostaw w nocy. Oszustwo. Zapłacone A brak towaru A dodzwonić się to też masakra. Maja tera, sklep z krzesłami i ostatnio przez nich udało mi się skontaktować z tymi łóżkami. PORAŻKA. PANIE NA INFOLINI BEZCZELNE. Nie polecam zgłaszam na policję oszustwo. Zostałem skradziony na około 2000 zł.
Odpowiedź ze sklepu Łóżko Design
Panie Bartoszu , informację w opinii NIE SĄ PRAWDZIWE 1. Nie zapłacił Pan za zamówienie ponieważ wybrana forma to POBRANIE także nie został Pan "skradziony " 2. Zamówienie złożone 03/09 3. Nie pasowała Panu pierwotna data dostawy ( posiadamy potwierdzenia rozmów) 4. Nie posiadamy sklepu z krzesłami 190) § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.