nietylkofiranki.plOpinie

KRS: 0000726250 NIP: 1231394212, REGON: 36991482000000
Xianbin Chang

Opinie nt. sklepu nietylkofiranki.pl

4.71/5.00

Rewelacyjny kontakt. Szybka dostawa, wsparcie klienta i pomoc na infolinii oraz przez mail. Trochę słabo z odbiorem telefonu, ale i tak jestem bardzo zadowolony.
Czytaj dalej

DO DZIŚ NIC NIE DOTARŁO, NIE DOKONUJE SIĘ AKTUALIZACJI AFERTY, KUPUJĘ COŚ DO KOMPLETU A POTEM DOWIADUJĘ SIĘ ,ŻE NP. NIE MA ZASŁON, KOLORY ODBIEGAJĄ OD FAKTYCZNYCH A ZDJĘCIA SA MAŁO CZYTELNE

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu nietylkofiranki.pl

Towar nienaruszony , w dobrym stanie , przesyłka szybko dostarczona
staranne wykonanie, idealnie wymierzone
Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem i zamówieniem.
Szybka realizacja i wysyłka, dość dobra jakość materiału, jednak obróbki mogły by być lepsze firanki na bokach marszczą się.
To już mój drugi zakup w tym sklepie z obu jestem zadowolona firanki spełniły moje oczekiwania
Otrzymałam pościel jednostronną zamiast dwustronną. Po poinformowaniu sklep nie uzyskałam wiadomości zwrotnej.
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Do pomyłki doszło podczas pakowania, był to zwykły błąd ludzki osoby odpowiedzialnej za przygotowanie paczki, a nie celowe działanie z naszej strony:-) Szczegółowe informacje dotyczące wymiany wysłaliśmy Pani mailem.
Pościel nawet niezłej jakości, chociaż spodziewałam się czegoś lepszego i niestety rozpakowany kmpl pościeli był brudny (ślady deptania butami)
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
Przykro nam w związku z zaistniałą sytuacją. Pościel otrzymujemy oryginalnie zapakowaną od producenta i nie mamy możliwości sprawdzenia jej przed wysyłką. Na prośbę o przesłanie zdjęć reklamowanej pościeli nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Prosimy o kontakt w celu rozwiązania tego problemu.
Jestem zadowolona z zamówionego towaru chociaż spodziewałam się trochę lepszej jakości towaru za to dostawa i serwis na piątkę .
Towar przyszedł dość szybko mimo zmiany koloru narzuty. Firma przeprosiła za nie posiadanie danego koloru. Reszta jest ok.
Super pościel bawełniana!! Pięknie wygląda i napewno to nie będzie moje ostatnie zamówienie!! Polecam wszystkim 100%
Zamówiony towar jest zgodny z opisem na stronie sklepu. Zasłony są bardzo starannie uszyte. Polecam ten sklep.
Wystawiają towar,którego nie mają obecnie w magazynie.Po zamówieniu informują o tym dopiero po kilku dniach.
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Bardzo dobra jakość, przystępna cena. Przesyłka dotarła szybko. Lidia
Ozdoba na bieżniku przyszyta po prostu krzywo, co psuje cały efekt. Żałuję, że nie zwróciłam towaru.
Dostawa bardzo szybka. Towar bardzo dobry i w bardzo przystępnych cenach. Serwis dla klientów ok.
Firany dobrze wyglądają ( ale będę musiała dać krawcowej żeby wyrównała boki bo są krzywo ścięte)