Sklep Ukraina Shop- Logo - Opinie

Sklep Ukraina Shop

Opinie (465) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3309)

Ważny od: 8 wrz 2020
Sklep Ukraina Shop spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 maj 2023
Wszystko przebiegło prawidłowo, przesyłka ta jak i poprzednia dotarła bardzo szybko. Bardzo dziękuję, również za próbkę kremu, które otrzymałem w pierwszym zamówieniu( do twarzy na noc Kokosowego dr. Biokard,) świetny produkt o miłym zapachu i delikatnej strukturze. Próbka maseczki do twarzy, też bardzo miły gratis, tylko powinna być lepiej opisana, czy się ją spłukuje, czy nie? Czy po prostu pozostawia do wchłonięcia? Chałwa słonecznikowa, bardzo smaczna. Maść Artrolam, bardzo dobrze się wchłania i jest dobra do masażu i naprawdę działa przeciwbólowo. Kremy do stóp dają miły efekt chłodzenia.

Niestety minął już tydzień a zamówienia nadal nie dostałam. Dopiero po kilku e-mailach dostałam info że dostawa jest opóźniona. Taka informacja powinna być wysyłana do klienta automatycznie. Nie wiem czy jeszcze raz skorzystam ze sklepu gdyż ten pierwszy raz skutecznie mnie zniechęcił

Opinie nt. sklepu Sklep Ukraina Shop

LS
Lidia S.
Sieraków
25 lut 2024
23 mar 2024
Zamówienie zrealizowane. Dokumenty wystawione bez konta bankowego. Obsługa klienta typowa dla stylu ukraińskiego. Szkoda wysiłku dla poprawy.
Odpowiedź ze sklepu Sklep Ukraina Shop
Bardzo dziękujemy za wystawienie oceny. Staramy się pracować jak najlepiej. Konta bankowe podanie na stronie.
Kosmetyki ukraińskie są bardzo skuteczne, cena niska w porównaniu ze skutecznością, na bazie ziół a nie szkodliwych sterydó. Trochę dużo jest polskich produktów, co utrudnia znalezienie tych ukraińskich. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
Expresowa dostawa, solidnie zapakowane, bogata oferta, są coraz lepsi , a wiem to bo już od paru lat zaopatruję się w tym sklepie i jak najbardziej polecam!
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie.Bardzo fajny asortyment w przystępnych cenach, szybka dostawa, miły kontakt. Polecam
Bardzo dobre kosmetyki - (szampon d/włosów, kremy d/stóp, do rąk , pasty d/zębów, słodycze, kremy p/ żylakom). Super produkty !!!
EK
7 lut 2024
Produkty zamówione przeze mnie są skuteczne (dolegliwości bólowe stawów, problemy krążeniowe); dostawa sprawna, bez zastrzeżeń.
Bardzo szybko otrzymałam przesyłkę zamówioną.Produkty są bardzo dobre i będę korzystać z usług .
Polecam sklep . Towary już prędzej wypróbowane ...,polecam i na pewno jeszcze kupię.
ZS
Od zamówienia do dnia odbioru upłynęło 36 godzin. To niezaprzeczalna zaletą
Sprawny proces składania i realizacji zamówienia, szybka wysyłka, polecam
7 lut 2024
Γρήγορη αποστολή πολύ καλά προιόντα θα αγοράσω και άλλα προιόντα !
Polecam sklep Ukraina. Produkty są super jakości i skuteczności.
Nie kombinujcie. Zepsuć coś co dobrze chodzi jest bardzo łatwo.
Sklep ma wspaniałe produkty które leczą i polecam wszystkim