Sklep Ukraina Shop- Logo - Opinie

Sklep Ukraina Shop

Opinie (470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3329)

Ważny od: 8 wrz 2020
Sklep Ukraina Shop spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 paź 2023
Jeżęli mają towar na półce to jest ok. Niestety, sprzedają to czego nie mają i nie potrafią zadzwonić do klienta i go o tym poinformować. Po rozmowie telefonicznej koszta zwrócono bez problemu na konto. Dlatego daję tylko 4 gwiazdki

Niestety minął już tydzień a zamówienia nadal nie dostałam. Dopiero po kilku e-mailach dostałam info że dostawa jest opóźniona. Taka informacja powinna być wysyłana do klienta automatycznie. Nie wiem czy jeszcze raz skorzystam ze sklepu gdyż ten pierwszy raz skutecznie mnie zniechęcił

Opinie nt. sklepu Sklep Ukraina Shop

Szybko ,sprawnie ,bezproblemowo. Towar najwyższej jakości
Wszystko OK
Szybką i pewna realizacja zamówienia
3 mar 2024
Wszystko ok
3 mar 2024
Czas wysyłki- miało być wysłane do 2 dni, dopiero po mojej interwencji Wysłano w 4 dniu roboczym - zamawiałam w niedzielę, więc liczyłam, że we wtorek wyjdzie.
SZYBKIE DOSTARCZENIE ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW I PIEKNE OPAKOWANIE
Super produkt.
2 mar 2024
Życzliwa, profesjonalna obsługa, towar otrzymałem bardzo szybko. Lepiej nie potrzeba. Marek
Bardzo dobre leki,
Najczęściej korzystam z promocji z końcowym terminem przydatności i data wcale nie wpływa na słabsza jakość produktu. Podczas takich zakupów możemy sobie pozwolić na zakup artykułów na które normalnie nie było by na stać, ale chcieli byśmy poczuć odrobinę luksusu.
MP
Marcin P.
Przecza
Bylo ok
dobra oferta,dobre produkty
Szybka obsluga i super jakosc.
Szeroki wybór produktów, profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówienia, produkty zapakowane dodatkowo w folie babelkowa wewnątrz paczki. Polecam zakupy w tym sklepie.
Szybko i sprawnie
Ciekawa oferta, przystępne ceny.