Sklep Ukraina Shop- Logo - Opinie

Sklep Ukraina Shop

Opinie (464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3272)

Ważny od: 8 wrz 2020
Sklep Ukraina Shop spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 maj 2023
Wszystko przebiegło prawidłowo, przesyłka ta jak i poprzednia dotarła bardzo szybko. Bardzo dziękuję, również za próbkę kremu, które otrzymałem w pierwszym zamówieniu( do twarzy na noc Kokosowego dr. Biokard,) świetny produkt o miłym zapachu i delikatnej strukturze. Próbka maseczki do twarzy, też bardzo miły gratis, tylko powinna być lepiej opisana, czy się ją spłukuje, czy nie? Czy po prostu pozostawia do wchłonięcia? Chałwa słonecznikowa, bardzo smaczna. Maść Artrolam, bardzo dobrze się wchłania i jest dobra do masażu i naprawdę działa przeciwbólowo. Kremy do stóp dają miły efekt chłodzenia.

Niestety minął już tydzień a zamówienia nadal nie dostałam. Dopiero po kilku e-mailach dostałam info że dostawa jest opóźniona. Taka informacja powinna być wysyłana do klienta automatycznie. Nie wiem czy jeszcze raz skorzystam ze sklepu gdyż ten pierwszy raz skutecznie mnie zniechęcił

Opinie nt. sklepu Sklep Ukraina Shop

Najczęściej korzystam z promocji z końcowym terminem przydatności i data wcale nie wpływa na słabsza jakość produktu. Podczas takich zakupów możemy sobie pozwolić na zakup artykułów na które normalnie nie było by na stać, ale chcieli byśmy poczuć odrobinę luksusu.
Szeroki wybór produktów, profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówienia, produkty zapakowane dodatkowo w folie babelkowa wewnątrz paczki. Polecam zakupy w tym sklepie.
3 mar 2024
Czas wysyłki- miało być wysłane do 2 dni, dopiero po mojej interwencji Wysłano w 4 dniu roboczym - zamawiałam w niedzielę, więc liczyłam, że we wtorek wyjdzie.
Sklep ma doskonałe produkty i błyskawiczną obsługę. Jednego dnia zamawiałam a drugiego miała produkt, z tym że wcale nie mieszkam w tym samym mieście.
najbardziej zadowolona z towaru ,ktory mozna kupic, a byloby jeszcze lepiej poszerzac asortymenty , ktore nie sa dostepne w Europie

W sklepie kupiłam produkt

W sklepie kupiłam produkt, który znam i którego szukałam na polskim rynku i gdzie indziej nie znalazłam.
Życzliwa, profesjonalna obsługa, towar otrzymałem bardzo szybko. Lepiej nie potrzeba. Marek
2 mar 2024
SZYBKIE DOSTARCZENIE ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW I PIEKNE OPAKOWANIE
Zamówienie zrealizowane szybko i właściwie. Żadnych uwag.
Szybko ,sprawnie ,bezproblemowo. Towar najwyższej jakości
Ukraina Shop posiada bardzo dobre olejki eteryczne.
RO
Ryszard O.
Wielbark
Dobre produkty , bez chemii, szybka wysyłka.
Wszystko zgodne z zamówieniem.Polecam
Szybką i pewna realizacja zamówienia
Great product. Great communications.
Ciekawa oferta, przystępne ceny.
23 godziny temu
Szybkość dostarczenia przesyłki
Szybka obsluga i super jakosc.
dobra oferta,dobre produkty
MP