aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (617) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1896)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

Najlepszy sklep z kosmetykami oryginalnymi, markowymi, w super cenach. Zakupy bez zarzutu, szybko, sprawnie. Sklep na najwyższym poziomie pod każdym względem Kupuje od lat , nigdy sie nie zawiodłam i oby tak zostało. Dziękuje, ze JESTESCIE. Malutki minus, za brak marek takich jak YSL, Chanel, Sisley POLECAM Z SARCA. MOŻNA ROBIC ZAKUPY BEZ OBAW. Ja kupuje duzo i zawsze jestem zadowolna
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za wyjątkową opinię! Nieustannie pracujemy nad wzbogaceniem asortymentu. Serdecznie pozdrawiamy! :)
Dzień dobry. cieszę się że znalazłam taki sklep jak AELIA DUTYFREE , mam okazję z Wami kupić po niższej cenie, a na dodatek jesteście jak błyskawica szybko dostarczacie towar, nie wiem jak to się wam udaje. Gratulacje dla całego zespołu pracowników. Pozdrawiam. Gabi.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo Pani dziękujemy za opinię! Jest dla nas bardzo ważna! Serdecznie zapraszamy, nasz zespół zawsze służy pomocą! Pozdrawiamy! :)
Najlepszy tusz jaki miałam, używam go od 10ciu lat i nie umiem zmienić. Tusz ma konsystencję żelową dlatego nie robi efektu panda, ewentualnie pod koniec potrafi kruszeć, ale się nie rozmazywać!

Super perfumy, super ceny i promocje.

Serdecznie polecam ten sklep internetowy i stacjonarny na lotnisku. Duży wybór, miła obsługa ze strony działu sprzedaży. Super promocje i szybka wysyłka zamówienia. Polecam na 200 %.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Pani opinia jest dla nas bardzo ważna! Serdecznie dziękujemy! :)
Wszystko w jak najlepszym porządku, pierwszy raz zamawiałam z tej perfumerii, miałam trochę obawy - niepotrzebnie. Polecam, konkurencyjne ceny. :)
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa! Cieszymy się, że Pani obawy zostały szybko rozwiane. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie :)

Tu jest wszystko i jeszcze więcej

mam pewność, że kosmetyki są oryginalne, jest duża oferta niszowych perfum, co jakiś czas dostaję bardzo korzystną zniżkę
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za opinię! :) Pozdrawiamy!

Bardzo polecam!

Szybka dostawa, obsługa niezawodna, świetne produkty i rewelacyjne promocje. Uwielbiam robić zakupy w aelia.pl <3
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Jest nam niezmiernie miło, że nasz sklep spełnia Pani oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja! Zapraszamy ponownie :)

Zawsze the best

Zawsze świetni - serwis, oferta, szybkość realizacji i ceny!!! Uwielbiam Aelię! Ps. Czekam na Diptyque online ❤️
Bardzo szybka dostawa,produkt na najwyższym poziomie,wszystko to co najważniejsze dla kupującego.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy :)

Zamówienie złożone koło południa. Dostawa z dnia na dzień. Świetny kontakt z infolinią. Polecam
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za Pani opinię! :) Pozdrawiamy!
Kupiłam wodę perfumowaną, którą bardzo lubię w atrakcyjnej cenie. Polecam zakupy w sklepie!
31 mar 2024
Szybka przesyłka, oryginalne perfumy zapakowane elegancko, ogólnie rewelacja 👍
Szybka wysyłka , Sprawna obsługa, Cena niższa od innych sprzedawców. Polecam
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy! Serdecznie pozdrawiamy :)
Obsługa, szybka realizacja zamówienia, oryginalność perfum.Polecam.😀
Szybka wysyłka, interesujące ceny , pięknie zapakowana przesyłka !
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie :)
Sklep super. Kontakt mailowy również. Polecam z czystym sercem
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie :)
Bardzo szybka wysyłka, perfumy dobrze i estetycznie zapakowane
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy! Zapraszamy ponownie :)
Super jakość, atrakcyjna cena i sprawna obsługa, polecam
BS
Beata S.
Tarnow
Polecam sklep . Wszystko super, przesyłka ekspresowa
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za rekomendację oraz miłe słowa! Cieszymy się, że nasza szybka dostawa spełniła Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie! :)
Szybka realizacja zamówienia , towar zgodny z opisem