aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (535) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1813)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

Więcej promocji dla stałych klientów 😁
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowny Panie, dziękujemy za opinie! Mamy wspaniale promocje dla stałych klientów :) zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta i mamy nadzieje przy kolejnych zakupach na 5 gwiazdek zadowolenia! Serdecznie pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, mamy nadzieję, że kolejne Pani zamówienie będzie spełniało Pani oczekiwania na 5 gwiazdek! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do dostawy, towaru lub serwisu dla klientów to serdecznie zapraszamy do kontaktu, zawsze służymy pomocą. Pozdrawiamy!
Bardzo długi termin realizacji zamówienia
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, zamówienie zostało dostarczone kolejnego dnia. Dziękujemy za rozmowę i sprostowanie, będziemy zobowiązani o aktualizację Pani opinii :) Serdecznie pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za opinie! Mamy nadzieje, ze przy kolejnych zakupach sprostamy wszelkim oczekiwaniom. Dziękujemy za zakupy! Serdecznie pozdrawiamy :)
Perfumy nie są trwałe jak oryginal
3 sty 2024
Szanowna Pani, jest nam niezmiernie przykro, iż zapach nie sprostał Pani oczekiwaniom. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż nasze produkty pochodzą wyłącznie z certyfikowanych źródeł. Od lat współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy dostarczają nam tylko oryginalne produkty. Jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią w celu wyjaśnienia zakupu perfum.
10 kwi 2023
Poprzednio zamówiłem Fabulous 100ml i na opakowaniu była krzywo naklejona naklejka, odesłałem bo mogła to być podróbka. Teraz kupiłem Ombre Leather i White Suede 100ml i wygląda, że jest wszystko ok. Polecam.
28 maj 2023
Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów! Zapewniamy, iż wszystkie nasze produkty pochodzą wyłącznie z certyfikowanych źródeł. Serdecznie pozdrawiamy!
5 cze 2023
Szybka wysylka, towar bez uszkodzeń.Poprosiłam o próbkę i nie otrzymałam jej.Nie wiem czy jest to możliwe dopiero od jakiejs kwoty zamowienia🤔Moje było za 532 zl
6 cze 2023
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za opinię. Zgodnie z rozmową przesyłka z rekompensatą zostanie do Pani wysłana! Serdecznie pozdrawiamy! :)
3 lis 2023
6 lis 2023
Szanowny Panie, dziękujemy za wystawienie opinii. Mamy nadzieje, że następnym razem będzie Pan zadowolony z naszego sklepu na 5 gwiazdek. Nasza obsługa klienta zawsze służy pomocą! Serdecznie pozdrawiamy! :)