aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.plOpinie

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep aelia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie aelia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu aelia.pl

31 lip 2022
Chociaż nie latam zbyt często, to zawsze będąc na lotnisku zaglądam do sklepu Aelia. Mam z nim same dobre wspomnienia, bo kojarzy mi się z wakacjami i wizją cudownie spędzonego czasu pośród pięknych widoków. Wielokrotnie kupowałam tam miniatury kosmetyków, żeby móc korzystać z nich podczas wyjazdu. W tym roku przez brak możliwości lotu za granicę postanowiłam złożyć zamówienie online. I przepadłam, bo sklep dał mi namiastkę tej mojej urlopowej radości. Paczka przyszła następnego dnia od zamówienia – super! Trafiła do mnie świetnie zapakowana, kosmetyki były dokładnie zabezpieczone i zawinięte w elegancki papier, który…pachniał jak perfumeria! Dostałam kartkę informacyjną czym jest dany zapach pudełka (podany rodzaj i opis perfum) oraz próbki kosmetyków. Ceny produktów są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Aelia oferuje kosmetyki wysokopółkowych marek. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, będę polować na kolejne świetne promocje i z pewnością regularnie zamawiać kosmetyki z Aelia. #AELIA

13 lut 2022
Nie dotrzymane warunki promocji LOVE10 Niedotrzymane ustalenia. Lepiej nie dawać pustych deklaracji.

Opinie nt. sklepu aelia.pl

13 paź 2022
Atrakcyjna cena, szybka realizacja zamwienia, jednka do dopracowania opakowanie produktów pod względem estetycznym - częstokroć są to produkty już luksusowe a zapakowane byle jak. Przy zakupie za ponad 2 tys złotych spodziewałabym się darmowej wysyłki.
13 lip 2022
Dosyć dobre ceny ,czasami jeszcze dobry rabat .Szybka wysyłka .Jedynie czego brakuje to brak pełnowartościowych giftów do zamówienia .W innym sklepie są .A przy tak wysokich zamówieniach powinny być !
22 maj 2022
Dostawa była bardzo szybka, dobra cena i dostałam próbki kosmetyków. Natomiast pudełko z wodą toaletową było bez folii zabezpieczającej.
30 maj 2022
Szybką dostawą na plus.na minus płatna przesyłka
20 sie 2022
wszystko ok
3 cze 2022
Dobra cena ,dobry rabat ,szybka i sprawna wysyłka
25 kwi 2022
Wszystko ok,ale woda toaletowa nietrwala
21 wrz 2022
Rozszerzyć asortyment.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
21 wrz 2022
Pracujemy nad tym. Proszę do nas zaglądać. Pozdrawiamy.
27 wrz 2022
Darmowa wysyłka